Prima je vidět už 25 let! Poznáte všechny legendární pořady a seriály v narozeninovém spotu?

Jsme spolu už 25 let. A to je Prima! Oslavujte a bavte se s námi. Děkujeme za vaší přízeň. Na začátek se můžete otestovat, kolik pořadů a seriálů z éry vysílání Primy znáte. Pusťte si níže náš narozeninový spot a hádejte!

Než se pustíte do poznávání, ke kterému pořadu nebo seriálu přiřadit záběry ve spotu, trochu napovíme prostřednictvím hesel:

Jsme spolu každý den. Jsme domov. Jsme inspirace. Jsme kuchařka. Jsme také realita, jízda, ale i informace, společnost a parta. Jsme láska, krimi, show, napětí, zábava či rodina. Jsme spolu už pětadvacet let a to je Prima!

Kam zařadíte jednotlivé záběry, využité v narozeninovém spotu televize Prima?

Správnou odpověď pak najdete níže.

Za vaši diváckou věrnost pro vás máme příjemný dárek. Na iPrima.cz máte možnost sledovat celou řadu dnes už legendárních pořadů a seriálů online. Vyberte si.

Před pětadvaceti lety byla naše telvize odvážné miminko. Dnes je Prima hrdou dámou, patřící pod křídla společnosti FTV Prima, spol. s r. o., pod niž spadá několik programů. Na mladší muže se orientuje stanice Prima COOL, třetí je Prima LOVE zaměřená na odpočinkové pořady převážně pro ženy. V portfoliu skupiny nechybí ani dokumentární kanál Prima ZOOM, filmový kanál Prima MAX. Nejmladším přírůstkem do rodiny Prima je Prima KRIMI, kanál zaměřený na kriminální tvorbu.

Skupina Prima má také široké portfolio webů (např. iPrima.cz, Prima COOL, Prima PLAY, Prima LAJK, Prima ŽENY, Prima FRESH).

Vše o FTV Prima najdete na našem webu

Poznali jste ukázky všech pořadů z narozeninového spotu Primy?

Tady je správná odpověď:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.