Seriály a filmy

30. května 2017 10:10

filip.budak

Prima vychytávky v novém letním kabátě

Prima vychytávky v novém letním kabátě

Červen je konečně tu a s ním první skutečně teplé letní dny, které přímo zvou nejen k práci, ale i k odpočinku na zahradě. Při chvílích relaxu si přečtěte další číslo Prima vychytávek, tentokrát v novém letním kabátě. Najdete v něm inspiraci, jak svou zahradu či dům zušlechtit a vylepšit si je celou řadou vychytávek. Navíc uvádíme novou rubriku „Láďa vaří v redakci“ s těmi nejlepšími recepty od čtenářů.

Měsíčník tentokrát přináší třeba návod, jak si vyrobit přístřešky na zahradu z palet, přehledný organizér na stůl nebo ekologické domácí tablety na čištění WC. Ve vychytávkách za babku se naučíte vyrobit kempinkový půllitr nebo pastu, se kterou vyčistíte i připálené zbytky z trouby raz dva.

Gurmáni a všichni ti, kteří zkrátka touží po teplé večeři, najdou v časopise celou řadu receptů. Láďa poradí, jak na bleskovou večeři z trouby i luxusní grilovačku. A na odlehčení v letních teplých dnech si můžete připravit třeba fitness lívance bez cukru. Představíme i jedlé květiny, rovnou s receptem, jak je použít do chlebové polévky. A protože červen je měsícem jahod, nezapomeneme samozřejmě ani na recepty na vynikající moučníky.

Pro zahrádkáře máme triky, jak umně vytvarovat stromy či použít na zahrádce netradiční bambus. Milovníky koní pak provedeme ustájením a základní péčí o tato krásná zvířata. V sekci cestování vás pozveme na výlet do Poděbrad, lázeňského klenotu středních Čech.

Časopis Prima vychytávky vám přináší to nejlepší z oblíbených pořadů Vychytávky Ládi Hrušky a VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ. Třetí letošní číslo měsíčníku je k dostání právě teď na pultech trafik za pouhých 29 korun. A pokud se vám pro něj nechce každý měsíc chodit, můžete si ho předplatit zde a bude vám chodit přímo do schránky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.