Seriály a filmy

15. října 2016 09:02

filip.budak

Prima vydává knižně 120 nejlepších vychytávek Ládi Hrušky

Nový knižní titul Vychytávky Ládi Hrušky vydává FTV Prima pod obchodní značkou Solootions ve spolupráci s nakladatelstvím Euromedia Group, a.s..

Čtenáři v knize naleznou krok po kroku popsaných 120 vychytaných nápadů pro kutily, domácnost, zahradu, děti i mazlíčky. Kniha má 144 stran a stojí 199 Kč.

„Láďa Hruška se do své role novodobého kutila pustil s velkým entusiasmem i elánem, díky čemuž se pořad Vychytávky Ládi Hrušky řadí mezi nejsledovanější české hobby pořady. Také časopis Prima Vychytávky, který obsahově vychází z tohoto pořadu, se setkává s velkým čtenářským ohlasem. Prodaný náklad je přes 50 000 kusů. Proto jsme se rozhodli dosavadní nejlepší triky a tipy Ládi Hrušky sepsat do jedné knihy,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, který je zodpovědný za agenturu Solootions.

„Do knihy jsme vybrali to nejlepší z pořadu, popsali detailní postupy výroby a vše doplnili o bohatý obrazový materiál. Příznivci vychytávek se tak například dozví, jak vyrobit misky z gramodesek, jak si jednoduše udělat samozavlažovač květin, jak odehnat krtky, jak sestrojit dětem stolní hokej či za pár kaček vyrobit psí pelíšek,“ dodává Láďa Hruška, hlavní protagonista pořadu Vychytávky Ládi Hrušky.

Láďa Hruška pravidelně inspiruje své fanoušky a příznivce v pořadu televize Prima Vychytávky Ládi Hrušky. V něm tento oblíbený kutil navštěvuje české domácnosti a přináší s osobitostí a vtipem originální nápady do interiérů i na zahradu. Průměrná sledovanost pořadu od 6. září 2015 do 9. října 2016 je 392 000 diváků (share 18,71 %) v CS 15 +.

Zdroj: ATO – Nielsen Admosphere

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.