Prima závěr roku v nejlepší partičce, s oblíbenými komediemi a pořádným českým mejdanem

Co vás čeká 31. prosince na Primě? Animák Rio 2, Falešná kočička, Kam čert nemůže, Nebe a dudy, Všichni musí být v pyžamu, Šíleně smutná princezna nebo Komici s.r.o. v Lucerně. Večer přichází Prima Partička, kterou vystřídá Český mejdan s Impulsem. Užijte si závěr roku 2017 v pohodě a s úsměvem na tváři.

V 7.10 vás na Primě Probere animovaná komedie Rio 2. pokračováním příběhu pestrobarevných papoušků Blu a Perly, kteří žijí spořádaným městským životem a vychovávají tři děti. Pak si ale Perla usmyslí, že je na čase, aby její potomci okusili skutečný ptačí život, a rozhodne, že se z Ria všichni vydají do amazonského pralesa.

V 9.15 začíná Falešná kočička. Česká filmová komedie, jedna z typických předválečných lidových veseloher, jejichž účelem bylo diváka jen a pouze pobavit. V hlavní roli uvidíte nejoblíbenější českou herečku třicátých let Věru Ferbasovou, která tu vytváří dalšího ze svých roztomilých baculatých diblíků, měnících se z uličnice v dobře vychovanou mladou dámu. Tentokrát, coby Míla, dcera továrníka Janoty, ovšem jen coby součást plánu jak získat srdce milovaného doktora Přelouče, který se v podání Oldřicha Nového ženám zásadně vyhýbá.

V 11.15 startuje pohádka Kam čert nemůže. Ve své době slavná komedie, která si pohrávala s duchařskými, ne-li přímo ďábelskými náznaky. Před domem i v bytě přepracovaného vědce se zjevuje tajemná dívka, která jako by se před jeho očima právě zhmotnila. Někdejší Faustův dům, jehož dávného obyvatele si měl pekelník odnést stropem, umocňuje roztomile strašidelné zakotvení.

Ve 12.50 začíná Nebe a dudy. Továrník Bartoš byl přísný, nepřístupný protiva, postrach všech svých zaměstnanců. To ovšem platilo pouze do dne, kdy na procházce spadl ze srázu. Zranil se, nedokázal si sám vyhledat pomoc – a tehdy ho našel skalák Fábera a vzal ho k sobě do chalupy, kde žil s dcerou a dvěma osiřelými malými synovci. Byl to chudý člověk, jeho domácnost však přímo dýchala láskou a porozuměním. Několik dnů strávených mezi těmi milými lidmi Bartoše hodně poznamenalo, po návratu do svého světa je jako vyměněný. Začíná se chovat laskavě, dělníkům zvyšuje platy, pilně navštěvuje rodinu svého nového přítele a raduje se z věcí, jichž si dřív ani nevšiml. Jednoho dne se ovšem dozvídá, že si jeho synovec chce vzít Fáberovu dceru, a zapomenutá pýcha znovu nabývá na intenzitě...

Ve 14.35 přichází komedie Všichni musí být v pyžamu. Účetního Řehoře Maršíčka sklátil infarkt. Aby se vyhnul recidivě choroby, umínil si Řehoř žít nadále zdravě: žádný alkohol, cigarety ani ženy, pouze přírodní strava, a hlavně žádný stres. Když se uzdravil, okamžitě změnil zaměstnání. Doufal, že mu místo revizora zdravotní pojišťovny přinese kýžený klid, to se ale přepočítal! Při kontrolách pacientů v pracovní neschopnosti zažívá jeden nervák za druhým, připlétá se do vzrušených hádek, o vlas uniká roztouženým ženám, jednou ho dokonce zažene na strom rozběsněný pes. Při tak hektickém způsobu života upadají všechna předsevzetí o správné životosprávě rychle v zapomnění…

V 16.15 začíná Šíleně smutná princezna. Hudební pohádka Šíleně smutná princezna z pera režijního mága Bořivoje Zemana vznikla v roce 1968. A její zápletka se musela líbit všem svobodomyslným divákům, kteří si právě procházejí, budou procházet nebo kdysi prošli pořádným trucem proti svým rodičům. Královské dětičky ze sousedních říší si byli zaslíbeni tak říkajíc u stolu, u něhož se kdysi sešli jejich královští tatínkové. Jenže to se královským ratolestem ani trochu nelíbí. Proč by proboha měli o jejich budoucí lásce rozhodovat rodiče nebo státnické zájmy jejich říše?

V 18.10 to rozjedou Komici s.r.o. v Lucerně. Naši nejlepší stand-up komici rozesmějí celou Lucernu. Hrají M. Knor, T. Matonoha, L. Pavlásek a další.

SIlvestrovský večer a pořádnou porci zábavy rozjede od 20.15 na Primě Prima Partička,

Podobné články

Prima Partičku vystřídá ve 21.40 Český mejdan s Impulsem 2017 s řadou vašich oblíbených celebrit. Přivítejte Nový rok s Primou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.