Seriály a filmy

15. května 2017 14:42

filip.budak

Primáček tentokrát děti naučí, jak se správně chovat na silnici

Primáček tentokrát děti naučí, jak se správně chovat na silnici

Místo výletu do budoucnosti či minulosti se tentokrát Primáček s kamarády rozhodl děti raději naučit, jak se správně chovat na silnici. Čeká tak na ně poznávání dopravních značek a dozvědí se i něco málo o jejich historii. Značky si pak pořádně procvičí v zábavné silniční hře. Všem malým cyklistům Primáček poradí, jak být na silnici pořádně vidět a co by každé správně vybavené kolo mělo mít. Samozřejmě si před prázdninami děti zopakují i něco málo ze školy, třeba základní počty, aby věděly, kolik kopečků zmrzliny si mohou koupit.

Druhé letošní číslo čtvrtletníku Primáček je právě teď k dostání v trafikách a na pultech obchodů. Za 59,90 Kč v něm děti na 20 stranách najdou zábavná opakování ze školy, hry a příběhy oblíbených hrdinů z dětského ranního pásma na hlavním kanálu televize Prima. Stejně jako u minulých čísel časopisu navíc čeká na děti přibalená hračka, kterou si mohou vybrat.

Předplatné časopisu Primáček si můžete objednat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.