Na Poldu čeká případ posledního trampa

Polda Michal Bříza je zpět. Se II. řadou krimisérie Polda. A s ním i nové vraždy, které vyšetřuje starými způsoby. Ta první ho zavede do osady na břehu Berounky, kde je nalezeno tělo jednoho z trampů.

Michal Bříza do místní komunity trampů okamžitě zapadá a za dlouhých letních večerů s lahváčem u táboráku zjišťuje, jak je tady krásně.

Dokonce tak krásně, že by tu klidně mohl být hotel. Jen kdyby místní nedělali problémy s prodejem pozemků.

POLDA II začíná v sobotu 20. června ve 20.15 na Primě.

Nové vraždy, pokračování rozehraných příběhů

A protože druhá série seriálu Polda přímo navazuje na poslední díl první řady. Těšte se i na pokračování rozehraných příběhů ostatních hrdinů seriálu. Co následovalo po útěku nevěsty od oltáře? A bude něco více mezi Michalem a psycholožkou?

Prozradíme například, že Eliška (Lenka Vlasáková), dnes už bývalá partnerka obou rivalů, se tak v 1. dílu Poldy II objeví už jen na jeden obraz, v němž vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi a stěhuje se z města.

Psycholog Robert Mráz se vlastně rozvedl ještě před svatbou, což z něj dělá případ pro psychiatra a na kanapi Táni Hoškové přibývá další pacient.

PŘIPOMEŇTE SI V SESTŘIHU, O CO ŠLO V 1. řadě Poldy


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.