Na Poldu čeká případ posledního trampa

Polda Michal Bříza je zpět. Se II. řadou krimisérie Polda. A s ním i nové vraždy, které vyšetřuje starými způsoby. Ta první ho zavede do osady na břehu Berounky, kde je nalezeno tělo jednoho z trampů.

Michal Bříza do místní komunity trampů okamžitě zapadá a za dlouhých letních večerů s lahváčem u táboráku zjišťuje, jak je tady krásně.

Dokonce tak krásně, že by tu klidně mohl být hotel. Jen kdyby místní nedělali problémy s prodejem pozemků.

POLDA II začíná v sobotu 20. června ve 20.15 na Primě.

Nové vraždy, pokračování rozehraných příběhů

A protože druhá série seriálu Polda přímo navazuje na poslední díl první řady. Těšte se i na pokračování rozehraných příběhů ostatních hrdinů seriálu. Co následovalo po útěku nevěsty od oltáře? A bude něco více mezi Michalem a psycholožkou?

Prozradíme například, že Eliška (Lenka Vlasáková), dnes už bývalá partnerka obou rivalů, se tak v 1. dílu Poldy II objeví už jen na jeden obraz, v němž vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi a stěhuje se z města.

Psycholog Robert Mráz se vlastně rozvedl ještě před svatbou, což z něj dělá případ pro psychiatra a na kanapi Táni Hoškové přibývá další pacient.

PŘIPOMEŇTE SI V SESTŘIHU, O CO ŠLO V 1. řadě Poldy


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.