Prostřeno! Proběhne dívčí válka na Ústecku?

V novém Prostřeno! ze severních Čech se u stolu sejde pět krásných mladých dívek. Nedostatek zkušeností s vařením vynahrazují soutěživostí, sebevědomím a touhou něco si dokázat. Budou k sobě navzájem tolerantní, nebo si půjdou po krku?

V dalším souboji o 50 tisíc korun se tentokrát sejde pětice mladých krásek. Kdo by čekal, že to budou večírky plné dívčího chichotání, škádlení a svěřování, bude zklamán, holky se baví spíš o jídle a hledají vzájemné nedostatky.

V pondělí zahájí roztomilá Lucka se čtyřchodovým menu inspirovaným francouzskou kuchyní. Na dvacetiletou dívku je to odvážná skladba jídel – salát s výbornou zálivkou, nasládlá cibulačka, vepřová panenka v krustě z bylinek a hořčice a pracný svatební dezert z odpalovaného těsta by byly výzvou i pro zkušenou kuchařku. Ocení to soupeřky, nebo budou hledat chybičky?

V úterý se osmnáctiletá Veronika pustí do tradiční domácí kuchyně s převahou vepřového masa. Potěší své spoluhráčky gulášovou polévkou a španělskými ptáčky z vepřových plátků? Tématem pro diskusi bude i schovaná fotka staršího přítele v šuplíku objevená při „šmejdění“.

Středeční večer patří osmnáctileté studentce Šárce, která špatně snáší kritiku a vlastní chyby ji dokážou rozladit. Vzhledem k tomu, že zvolila velmi ambiciózní menu, bez chyb se to ani tentokrát neobjede. Dojde i na knedlíčkovou polévku, do které hostitelka zapomene přidat knedlíčky :) Což jí soupeřky samozřejmě připomenou a dojde i na slzičky. Zachrání to povedená zvěřina, srnčí maso v guláši se úplně rozpadá.

Ve čtvrtek hostí své soupeřky nejstarší soutěžící Markéta, které je ovšem teprve 25 let. Má už trochu prázdný byt, protože po natáčení se stěhuje do Prahy, kde pracuje. Markéta uvaří tři chody a smetanou nešetří. Po dýňovém krému podává panenku ve smetanové pepřové omáčce a šťouchané brambory, sladkou tečkou je čokoládový dortík. Jablkem sváru se stanou profesionální přístroje, s jejichž pomocí umixuje polévku a uvaří panenku. Šárka má pocit, že si tím vaření dost usnadnila. Přesto je nálada u stolu lepší než den předtím. A dojde i na probírání soukromí.

Páteční finále má v režii osmnáctiletá Pavlína. Při „šmejdění“ soupeřky dostane zabrat celá místnost zařízená jako módní šatna. Otázkou ovšem zůstává, jestli sympatická „Pája“ umí vařit. Knedlíčky v polévce tentokrát nechybí, ale nudle ve vývaru jsou rozvařené a dívky objeví i další nedostatky. Večer provázejí hlavně řeči o jídle, ale dojde i na páteční hru na pravdu.

Více o účastnicích a jejich menu naleznete ZDE.

Která z krasavic dostane nejvíc bodů a vyvaří si 50 000 korun? Sledujte každý všední den v 18.00 na Prima family!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.