Prostřeno!: Tento týden vyhraje Miss!

Ještě než v sobotu předá Tereza Chlebovská žezlo a korunku České Miss svojí nové, zatím neznámé nástupkyni, spolu s dalšími dívkami, účastnicemi soutěží krásy, uvaří ve speciálním vydání pořadu Prostřeno!

Je to zároveň hezká pozvánka na sobotní večer, kdy se celý galavečer České Miss odehraje. Jako první uvaří Jitka Nováčková, která předala korunku právě vloni Tereze, dál její jmenovkyně Tereza Fajksová, která se pyšní novým titulem Miss Earth. Ve čtvrtek uvaří ve svém bytě, s nímž se už bohužel brzy rozloučí, Linda Bartošová, česká Miss World 2012, která je zároveň novou oporou reportérek primáckého TopStar Magazínu. Týdenní klání uzavře v pátek Hanka Věrná, 2. vicemiss České republiky 2009, která je celkem zkušená kuchařka a holky pozve do svého hezkého bytu. A to všechno od pondělí do pátku v 18.00 na Prima family!

Pondělní Prostřeno! odstartuje Česká Miss 2011 Jitka Nováčková

Vítězka soutěže Česká Miss 2011 Jitka Nováčková už v létě na Primě vařila a šlo jí to od ruky. Co usměvavá miss uvaří? Polévku z červené čočky, která bude pěkně ostrá po zázvoru a koriandru. Krevety na horké pánvi a vanilkovou zmrzlinu s ořechy. Žádná jihočeská bašta to tedy nebude. Jitka si uvědomuje, že s jejím menu může mít problém někdo, kdo nemusí mořské plody a komu se zdá chuť koriandru nebo zázvoru příliš výrazná.

„Největší obavy mám z té zmrzliny, protože jsem se rozhodla, že to pojmu zábavným stylem,“ svěří se Jitka, která plánuje, že bude experimentovat se suchým ledem. Na polévku na asijský způsob se těší milovnice exotických pokrmů Linda. Krevety, na rozdíl od Terezky Chlebovské, miluje, ale nerada je loupá. To za ni ale udělá pozorná hostitelka. Krevety jsou skvělé, ale sušená šunka pro někoho ještě lepší. A k tomu samozřejmě salát. A konverzace? O smažených broucích, které v Thajsku chroupala odvážná Hanka. I zábava je pro odvážné: holky si mohou vyzkoušet seskok ve „skydive aréně“. Než se ale budou vznášet, čeká je malý trénink.

Podívejte se na bonusové video, ve kterém si holky povídají o svém vztahu k mořským plodům. A nakonec dojde i na historku s ochutnáváním smažených brouků.

A jak to bude pokračovat v úterý? Zítra prozradíme víc. Nechte se překvapit…

Další informace a profily soutěžících najdete na stránkách Prostřeno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.