Seriály a filmy

15. března 2017 10:00

filip.budak

První jarní číslo Ano, šéfe! právě v prodeji

První jarní číslo Ano, šéfe! právě v prodeji

První letošní číslo čtvrtletníku Ano, šéfe! přináší ty nejlepší recepty z pořadů Zdeňka Pohlreicha. Tentokrát jsou ve znamení jara a svěží a lehké kuchyně. Šéf představí své velikonoční menu a samozřejmě navštíví podniky, které prošly hodnocením v pořadu Ano, šéfe!

Müsli s jogurtovou pěnou, jahodový drink, zapečená rajčata, studená polévka z rukoly, cuketové špagety nebo čokoládový dort s chilli jsou top recepty z poslední knihy Zdeňka Pohlreicha „Lehká kuchyně.“ Zasytí, a přitom vám dodají tu správnou dávku jarní energie! K vítání jara si můžete připravit i polévku šmigrustovku, vajíčkový salát s mrkví nebo italský koláč se špenátem. Zdeněk představí i své sváteční velikonoční menu, ve kterém nemůže chybět například kůzlečí roláda s velikonoční nádivkou.

Šéf se tentokrát vrátí do restaurací U Tlustých, Georgie a Kotelna. Restaurace U Zběhlíka si pak od něj vyslouží jedno z nejvyšších ocenění, šéf prohlásí, že je vzorem toho, jak by mělo vypadat podnikání v restauračním průmyslu. Kde restauraci najdete a na čem si v ní podle šéfa zaručeně pochutnáte?

To vše se dozvíte v novém jarním čísle čtvrtletníku Ano, šéfe! a koupit si ho můžete právě teď na pultech trafik a v obchodech za pouhých 45 korun. V časopise opět čtenáři najdou QR kódy, které po načtení v chytrém telefonu přesměrují na videa z pořadů a hlášky Zdeňka Pohlreicha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.