Seriály a filmy

2. května 2017 09:03

filip.budak

Renata Langmannová běhá ráda

Renata Langmannová běhá ráda

Pro půvabnou modelku Renatu Langmannovou je běhání jedním z jejích nejoblíbenějších sportů. A to se jí bude hodit, protože se brzy zúčastní běžeckého závodu inSPORTline Prima Run, který proběhne v sobotu 13. května. Ale už 3. května ji čeká trénink ve Stromovce. Renata si nepotrpí na diety, raději se hýbe. Přiznává, že bez sportu by si nedokázala udržet postavu a nemohla by se věnovat modelingu. Sport je pro ni jako droga, kromě běhu dělá třeba thajský box nebo jógu. V zimě lyžuje, v létě plave. Na druhou stranu, když nespěchá, tramvaj nedobíhá, a radši si počká na další. V životě občas utíká před negativními myšlenkami.

Jak jste na tom s během? Běháte pravidelně?

Běhání patří k jednomu z mých nejoblíbenějších sportů. Běhám relativně pravidelně, ale většinou až v jarních nebo letních dnech. V zimním období se věnuji raději jiným sportovním aktivitám.

Jakou nejdelší trasu jste kdy uběhla?

V kuse to bylo maximálně deset kilometrů, takže nic velkého. Na loňském Teribear hýbe Prahou jsem si za cíl dala 50 km za týden – a to jsem nakonec splnila. Letos budu číslo určitě zvyšovat.

Jak jste na tom s kondicí? Děláte jiné sporty? Držíte dietu? Jste spíše „kavárenský povaleč“?

Jelikož se pořád ještě živím modelingem, tak bez sportu bych si asi postavu udržet nedokázala. Je to zároveň taková moje droga, kterou když nemám, propadám špatným náladám. Kromě běhu dělám ještě thajský box, hot yogu, pilates. V zimě pak lyžuju, v létě plavu, jezdím na kole. Na diety si moc nepotrpím, abych byla v klidu, potřebuji se dobře najíst.

Jste ten typ, co doběhne tramvaj, anebo si radši počkáte na další?

Záleží, jak moc spěchám… Pokud ne, raději si počkám.

Před čím v životě utíkáte?

Občas před negativními myšlenkami.

Před čím podle Vás nelze utéct?

Sám před sebou…

Komu jste v čem naposledy naběhla?

Dlouho už nikomu ne… Jsem docela prozíravá

Kdy Vám čas utíká nejrychleji a kdy naopak nejpomaleji?

Když se na něco těším a nemůžu se dočkat, tak se čas neskutečně vleče. Naopak když je mi dobře a bavím se, najednou jsou pryč hodiny, a ani nevím jak.

Renatu Langmannovou čeká 3. května trénink, kterého se můžete zúčastnit i vy.

Běžecké tréninky s vašimi oblíbenými televizními, sportovními a hudebními hvězdami probíhají každou středu v 18 hodin ve Stromovce. Zaregistrovat se můžete na https://www.prima-run.cz/bezecke-treninky. Sraz je vždy u hlavního vchodu Výstaviště Holešovice u dodávky označené logem Hello, Runner.

Chcete si zaběhat s Poetikou, Jirkou Mádlem, Evou Perkausovou, Markem Němcem, Romanem Šebrle, Davidem Gránským, Kairou Hrachovcovou, Martinem Trnavským, Renatou Langmannovou a dalšími?

Aukce probíhá ZDE!

Zaregistrujte se na www.insportlineprimarun.cz!

Renata Langmannová poběží 13. května ve Stromovce 5km závod inSPORTline Prima Run.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.