Rosamunde Pilcher rozehřeje páteční večer romantikou

Po urputném týdnu, kdy se na nás neustále hrnuly pracovní úkoly a zima zalézala za nehty, nás rozehřeje romantika. Rosamunde Pilcher je autorka, která dokáže udělat z posledního pracovního dne v týdnu večer plný lásky. Prima Family v pátek od 20.15 představí novou Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče

Tak trochu příběh jako z Popelky vás čeká v páteční večer. Claire, provdaná za Gregory O´Reallyho, onemocněla v Thajsku a dala mu do opatrování jejich dceru Theresu. Majitel tkalcovny, Ir Jonathan McKenna, nemanželského Gregoryho před svou rodinou tajil. Theresu adoptovala Jonathanova dcera Kate se svým manželem Patrickem O´Harou, který nemůže mít děti.

A Theresa se stává obětí vztahu mezi Kate a Patrickem, který nemá Theresu rád a ani manželství nefunguje, jak by mělo...

Podívejte se, do jaké zapeklité milostné a rodinné situace se dostanou hlavní postavy filmu Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče. V pátek na Prima Family od 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.