Sauna u Krause s Pražským výběrem

Kompletní Pražský výběr, symbióza krásy a inteligence a saunérské překvapení. Do dalšího dílu Show Jana Krause přijala pozvání kapela Pražský výběr, Miss IT 2012 Jana Vitoušková a saunérka Helena Kopřivová. Na Prima family v pátek 15. března od 22.20.

Už jste někdy viděli Miss IT 2012? Nenechte si ji ujít! Je krásná, příjemná a navíc to dokonale umí s počítačem.

V rozhovoru k lehce kuriózní soutěži krásy pak jedenadvacetiletá Jana Vitoušková například prozradila, že partnera by raději volila z oboru IT, „protože jsou hraví“. Co asi budou probírat dnes večer s Janem Krausem?

„Jsem velká optimistka, která se nerada nudí. Studuji IT na Technické univerzitě v Liberci a nyní vedle toho pracuji jako grafička a webová analytička. Ráda se v tomhle oboru stále učím nové věci. Pokud na PC nepracuji, tak koukám na filmy či seriály,“ představuje se a přibližuje něco ze svých zájmů. „Vedle počítačů ráda sportuji, chodím se psem na výlety, ráda cestuji a také vařím a jím.“

I když by se mohlo (soudě podle jejího dokonalého vzhledu a postavy) zdát, že většinu času tráví před zrcadlem či v posilovně, opak je pravdou. „Víc jsem rozhodně u klávesnice. Ve všední den strávím u zrcadla deset minut a jdu ven. Jen při výjimečných příležitostech mi to trvá déle,“ směje se Jana.

Sama si sestavila vlastní počítač. Programuje v několika programovacích jazycích a ve volném čase hraje počítačové hry. A rozhodně ne holčičí, spíše strategie, závodní či akční. Kromě toho je jejím koníčkem fotomodeling, nárazově pracuje také jako hosteska a modelka. Po vítězství v soutěži a poté, co se v médiích objevily fotky její postavy v prádle (fotila na prádlo reklamu), se prý doslova roztrhl pytel se zájemci o bližší seznámení. „No jo, to bylo žádostí na Facebooku,“ směje se IT kráska, která ale většinu svých obdivovatelů zklame – je zadaná.

Legendární kapela Pražský výběr se v březnu vrací na koncertní pódia v další části svého mimořádně úspěšného comebackového turné. Fanoušci kapely mají díky tomu poslední možnost vidět unikátní hudební sestavu s pány Michaelem Kocábem, Michalem Pavlíčkem, Vilémem Čokem, Klaudiem Kryšpínem a Jiřím Hrubešem živě.

Helena Kopřivová patří k prvním saunérkám u nás, které se zabývají saunovacími rituály. Z mistrovství republiky v této disciplíně, jež se u nás konalo vůbec poprvé, odjížděla Helena Kopřivová jako bronzová medailistka, ale zároveň jako nejlepší česká saunérka – před ní byli dva muži. Osmadvacetiletá Helena působí v oblasti wellness poměrně krátce. Původně pracovala „u koní“ v Anglii a poté připravovala v dostihové stáji závodní koně na dostihy. Co to jsou saunovací rituály? Jsou to úkony, které dělá saunér při saunování. Polévá horké kameny aromatickou esencí, následně víří ručníkem, vějíři, vlajkami či jinými pomůckami vzduch v sauně, podává produkty k potírání kůže. Zanedbatelný není ani zábavný prvek, který se odvíjí od osobnosti saunéra. Na mistrovství se hodnotila mj. saunérova technika práce s ručníkem, celkový dojem z předvedeného výkonu či vhodnost zvolené aromatické esence.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.