Seriály a filmy

18. ledna 2017 09:45

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: úspěšný herec, tanečnice samby a autentický fotograf

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Petr Vaněk, tanečnice Veronika Lálová a fotograf orgasmu Petr Jedinák. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 18. ledna ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem, který dnes večer zavítá na návštěvu k Janu Krausovi, je herec Petr Vaněk, jenž je díky své výborné angličtině často obsazován do zahraničních filmů. „Daří se, venku hraju víc než doma, ale je potřeba mít v Anglii nebo v Americe agenta, aby vás nabízel a abyste se dostal k lepším rolím. Zahraničním produkcím tady v Česku vadí, že mají herci hodně závazků v divadlech, a jsou nervózní z toho, že herec nemá volno. Oni to mají jinak, vykoupí herce třeba na tři měsíce a chtějí, aby byl celou dobu k dispozici,“ vypráví čerstvě ženatý herec, kterého manželství podle jeho slov zklidnilo. „Naštěstí jsem potkal svoji ženu. Předtím jsem nějak pořád neměl jasno, s kterou partnerkou to bude to správný. Ale teď už jsem hodnej. Jsem doma, uvařím…“ Mezi jeho nejoblíbenější kulinářské speciality pak patří indické recepty, které však nyní musel trochu omezit, neboť jeho žena kojí. „Máme dceru Josefínu Joy Vaněk,“ představuje Petr Vaněk svou rodinu.

Jako další host se divákům představí tanečnice Veronika Lálová, která se spolu se svým tanečním partnerem, hercem Zdeňkem Piškulou, stala nedávno vítězkou televizní taneční soutěže. „Sice jsem mu trochu dopomohla, protože jsem ho to všechno naučila, ale je to především jeho výhra,“ říká skromně tanečnice a dodává: „Dohromady nám to skvěle fungovalo a stali se z nás skvělí kamarádi.“

Souznění, které mezi oběma tanečníky vzniklo, bylo pro bulvární novináře záminkou ke spekulacím, že jejich vztah přesáhl pracovní rámec, což musela Veronika neustále vyvracet a dosud vyvrací. O tom, že je skvělá tanečnice, přesvědčila nejen diváky v soutěži, ale daří se jí i mezi profesionály – je mimo jiné také mistryní republiky v párové i v sólo salse a latinskoamerické tance ji nepřestávají bavit. „Sambu jsem odjela studovat přímo do Brazílie. Ale v té se tady nesoutěží, protože ji tady ani moc lidí nedělá,“ svěřuje se.

Posledním hostem pak bude fotograf Petr Jedinák, který je výjimečný nejen tím, co na svých snímcích zachycuje, ale i metodou, kterou k tomu používá. „Je to mokrý kolodiový proces neboli ambrotypie, od slova věčný,“ říká fotograf a dále vysvětluje: „Kolodium znáte, to je takový tekutý obvaz ve spreji, v tom jsou rozpuštěné nějaké světlocitlivé soli. Na skleněnou desku nalijete kolodium, čímž se na ní vytvoří tenká vrstva. Takto připravenou skleněnou desku vložíte do fotoaparátu a vytvoříte fotografii.

Ke vzniku fotografie je však potřeba jistého spěchu, protože po pěti minutách éter, který je součástí kolodia, vytěká, vrstva zatvrdne a nedostane se do ní vývojka. Takže ke zhotovení fotografie máte časový limit pěti minut.“ Poté vzniká jeden jediný a v podstatě nereprodukovatelný originál. O svých námětech – orgasmických portrétech žen – říká: tam, kde se jiní stydí podívat, já fotografuju.

Jaký ohlas vzbuzují jeho fotografie? To a mnohem více se dozvíte již dnes večer v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě!

Podívejte se na fotogalerii z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.