Přehrajte si oblíbené sváteční pohádky online na iprima.cz. Časově omezeno!

Využijte časově omezené možnosti přehrát si vaše oblíbené české i zahraniční pohádky online v archivu iPrima.cz. A víte už, že naši online nabídku si lze vychutnávat i zcela bez reklam?

iPrima.cz, to jsou nově i videa v HD kvalitě a stránky zcela bez reklam s možností sestavit si vlastní program. Jak si tuto možnost aktivovat, se dozvíte v tomto odkazu.

Zdena Studénková a Vlastimil Harapes se potkali v poetické pohádce Panna a Netvor z roku 1978. V ní se krásná dcera zchudlého kupce dostane hrou osudu do zámku děsivého netvora. Dokáže z něj její čistá láska smýt strašlivou kletbu a vysvobodit ho z jeho zvířecí podoby? Podívejte se v pohádce:

Máme pro vás online také krásnou novou českou pohádku Alice Nellis Sedmero krkavců. Pusťte si ji celou níže:

Že S čerty nejsou žerty, ví dobře Dorota Máchalová.

Našli, rádcové? Nenašli? Protože nehledali na Primě. Ta uvádí nejoblíbenější filmovou pohádku o moudrém králi Miroslavovi, který napravil princeznu Krasomilu. V legendární pohádce Pyšná princezna:

Legenda mezi režiséry Václav Vorlíček a druhá legenda, tentokrát mezi scenáristy, Jiří Brdečka, vám za účasti skvělých herců zaručí, že si den užijete přímo královsky. S klasickou českou pohádkou Princ a Večernice:

Hrátky s Čertem. To je Nebojácný vysloužilý voják musí zachránit duše dvou nevinných dívek z moci pekelné! Přehrajte si českou filmovou pohádku (1956) podle J. Drdy.

NA iPRIMA.CZ PRO VÁS MÁME K PŘEHRÁNÍ JEŠTĚ VÍCE FILMŮ, POHÁDEK, SERIÁLŮ I DOKUMENTŮ


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.