TOP STAR: Slavné matky a dcery

Václav Vydra miluje koně – podle některých je ale týrá! Proč se Kuchařová poprala se sestrou? Jakubisko – jaký je život s transplantovaným srdcem? Diana Kobzanová tajně kouřila a podpálila dům.

Nenechte si ujít v TOP STAR magazínu ve středu 6. 3. ve 21.45 na Prima family.

MISS č. 7 a č. 8

I tento týden představíme další dvě dívky, které se utkají o korunku České miss.

KUCHAŘOVÁ A SESTRA

Taťáně Kuchařové vyrostla konkurence. Navíc přímo v rodině. Její mladší sestra Lívie se chce stát zpěvačkou, ale ve světě modelingu by také jistě uspěla.

VYDRA ŽALOBA

Herec a milovník koní Václav Vydra přinesl do Česka novou metodu pečování o koňská kopyta. Kvůli ní čelí pomluvám a také žalobě z týrání zvířat.

KUBELKOVÁ Z MODELKY HEREČKOU

Herečka a moderátorka Iva Kubelková si své soukromí pečlivě střeží. Top Star magazínu prozradila, proč opustila modeling a jak se brání útokům stalkerů.

ZÁHROBSKÁ PŘÍBĚH

Slavná olympionička se dostává do formy po operaci mozku. Začíná nový život. Znovu závodí, chce vyhrávat. Je zamilovaná a plánuje rodinu.

SLAVNÉ MATKY A DCERY

Marcela Březinová s dcerou Vandou a Diana Kobzanová s maminkou Dobrou nám prozradí, jak spolu vycházejí a jestli si jsou podobné. Víme vše!

CESTY JITKY SMUTNÉ

Jitka Smutná opouští seriál Cesty domů. Její postava umírá a my jsme byli u toho, když se loučila se svými hereckými kolegy.

JAKUBISKO SRDCE

Jakubiskovi jsou spolu 30 let. Rozhovor o jejich svatbě, seznámení, vztahu, operaci, pomluvách v bulváru, nemoci a práci.

ZMIZELI Z POVRCHU

Kapela Lunetic se vrací po téměř 10ti letech - kde byli celou dobu?

VEČÍREK

I tento týden vyráží Agáta s mikrofonem na hvězdný večírek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.