Seriály a filmy

24. ledna 2017 17:20

filip.budak

Únor bílý, pole sílí a další číslo Prima vychytávek je právě k dostání!

Únor bílý, pole sílí a další číslo Prima vychytávek je právě k dostání!

Časopis Prima vychytávky přináší to nejlepší z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky a VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ. V únorovém čísle najdete rady a tipy, jak zregenerovat tělo po zimě a dopřát mu tu správnou péči, recepty na neodolatelné moučníky podle Ládi Hrušky a samozřejmě i nejrůznější vychytávky a návody pro kutily a zahrádkáře.

Během zimy je potřeba o sebe pořádně pečovat, neboť vaše pleť je vystavena mrazům. Na regeneraci rukou si doma připravte hned několik zábalů podle našeho návodu. Poradíme také, jak na cvičení doma, a představíme některé nevšední léčivky. Po cvičení můžete zahnat hlad třeba zdravými špaldovými sušenkami s domácím pribiňákem a žízeň skleničkou domácího cideru. Představíme exotické ovoce a ukážeme, že například banány si můžete pěstovat i doma v bytě.

Masopust je za dveřmi, a tak v časopisu najdete nejen článek o původu tohoto svátku, ale i celou řadu receptů na vynikající masopustní pohoštění. Kdo by odolal moučníkům podle Láďova receptu, svíčkové z krůtích prsou nebo tradičním zabijačkovým hodům? Nezapomeneme samozřejmě ani na naše čtyřnohé kamarády. Tentokrát představíme naháče, kteří jsou vhodní i pro alergiky, a zaměříme se na správné krmení zvířat. A protože venku stále ještě mrzne, až praští, přineseme další návod na výrobu krmítka pro ptáčky, tentokrát v podobě krásné bábovky.

Zkrátka nepřijdou ani kutilové a milovníci vychytávek. Láďa jim ukáže, jak vyrobit hravý konferenční stolek z palet, garáž pro autíčka, plastický rámeček na fotky a představíme i tiffany techniku. Letošní druhé číslo Prima vychytávek je k dostání právě teď na pultech trafik za pouhých 29 korun. A pokud se vám pro něj nechce každý měsíc chodit, můžete si ho předplatit a bude vám chodit přímo do schránky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.