V SJK dnes večer: Kdy přestat v nejlepším, mama hotel v Ostravě a country politik

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání oblíbená moderátorka Jolana Voldánová, herec Norbert Lichý a exministr zemědělství Petr Bendl. Těšte se na témata, o kterých se v poslední době na veřejnosti hodně mluví, ale i na ty zákulisní. Jan Kraus se s nejasnou odpovědí jen tak nespokojí.

Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 4. října ve 22.10 na Primě.

Jako první usedne do pohovky u Jana Krause Jolana Voldánová. Moderátor ji hned na začátek překvapil puštěním videa s jejím takřka legendárním rozloučením v přímém přenosu. „V nejlepším přestat – je to to pravé?“ optal se jí vzápětí Jan Kraus. Slavná moderátorka dovysvětlila: „Měla jsem na mysli v nejlepším ve zprávách přestat. Už mi to lezlo na mozek. V druhé půlce života chci dělat ještě něco jiného.“ Co by to mohlo být? Sledujte Show Jana Krause.

Ač se to zdá neuvěřitelné, momentálně sympatická Jolana Voldánová skutečně hlavně odpočívá a po mnoha letech tráví co nejvíce času s manželem a třemi dětmi, s nimiž žije mimo Prahu.

Poslechněte si na našem videu jestli Jolana Voldánová skutečně relaxuje a jak.

Herecký život v ostravském mama hotelu

Druhým hostem v show bude herec a muzikant Norbert Lichý. Jan Kraus se ale zajímal také o jeho bydlení s maminkou. „U vás je zajímavé, že bydlíte s maminkou, takový servis vám vyhovuje?“ „Hodně,“ odpověděl herec. „A co partnerka,“ pídil se Jan Kraus. „Teď to neřeším, chodím do práce a domů. Mně se vždy líbily ženy v mladém věku a ještě jsem nepřišel k tomu, že jsou také ženy už v mém věku. A taky jsem na to už línej. Děti řvou…“ Kraus chtěl vědět: „Jako že si budoucí partnerka nějaké přivede?“ Norbert: „Taky bych mohl ještě mít své. Ale nechme to zatím tak.“

Došlo i na sport. „Ne, já mám náročné povolání, občas běžím po jevišti nebo hraju sportovce.“ Kraus se dále ptal: „Vy zase teď vystupujete s kapelou?“ Norbert: „Obnovili jsme školní kapelu. Hraji tam na bicí. Ale k divadlu v Ostravě mám nostalgický vztah, hrál tam i otec. Maminka se na mě chodí stále dívat. Ale teď méně, pořídili jsme si ostravského krysaříka, a ten ji nechce pouštět.“ Moderátor si rýpnul: „A musíte poslouchat maminku?“ Herec se nedal: „Vocaď – pocaď. Ale s maminkou mi toho projde víc, než by to bylo s nějakou holkou.“

Koně, ženy a zpěv exministra Petra Bendla

Na závěr přivítá moderátor exministra Petra Bendla, který je lídrem ODS ve středních Čechách a vášnivým amatérským hercem. Tři měsíce byl ministrem dopravy, do pádu vlády ministrem zemědělství, má statek a koně a nedávno se počtvrté oženil. Moderátor na svém hostovi mimo jiné vyzvídal: „Taky hrajete na kytaru, hrajete ženám, abyste je sbalil?“ „Na kytaru hraju od 14 let, tady máte mimochodem moje poslední CD. Ale ženám moc ne, než dohrajete, tak vám je ostatní rozeberou,“ podotkl zkušeně Bendl.

Vrátili se zpět k politice a k ožehavému tématu Doprava. Jan Kraus si píchl do živého: „Doprava je obecně problém – jedna nová dálnice je zvlněná, pak jsme kvůli tankodromu D1 ztratili i Brno. Já bych chtěl proletět z Prahy do Brna po úplně rovné dálnici.“ Společně také probrali možnosti české kultury a situaci divadel. Moderátor se zeptal: „Kdo bude šéfem ODS po volbách, jak to máte domluvené, určí to kmotři?“ Následovala odpověď: „Samozřejmě to nemáme domluvené. Vy jste taky ukradl Saxaně lexikon, a už se to s vámi veze.“ Jan Kraus se nedal. „Takhle vy to děláte, vy srovnáváte to, co já hraju, s tím, co děláte reálně. Taky jste vyjmenovali 5 stran, se kterými do koalice nepůjdete, takže vám zbyla jen ČSSD a KDU-ČSL,“ dopověděl moderátor.

Pusťte si na videu, co je pro Petra Bendla, propagátora chovu koní bez kování, symbolem štěstí. Podkova to asi nebude, že? A co je mu bližší, politika, nebo herectví? Už sedm let se věnuje ochotnickému divadlu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.