VIDEA Kdo je kdo v show Superchlapi

Nejnamakanější reality show v Česku se zaměřuje na osm Superchlapů. V lepší orientaci mezi nimi vám pomohou jejich video portréty.

Nenechte si ujít jediný seriál, ve kterém uvidíte jenom opravdové chlapy! Superchlapi vysíláme každou neděli ve 21.30 na Primě.

V show Superchlapi uvidíte nejen dřinu a sportovní výkony, ale hlavně příběhy ze života několika obyčejných mužů i jejich nejbližších. Vše o show Superchlapi najdete TADY

Těšte se na: charismatického herce Davida Bowlese. Napůl Izraeleci a napůl Francouzouvi při rozhovorech klukovsky jiskří oči, ví, že se ženám líbí. Rád se prohání na své motorce a opravdu nerad je jakkoliv omezován. Možná pro to žije s pěknou kočkou. Čtyřnohou.

Působí bezstarostně, umí se bavit, užívat naplno života a k tomu se mu daří podávat i dobré sportovní výkony. Závidí někdo? :-)

Mladého policistu a novopečeného tátu Jakuba Ulricha přihlásila do show manželka.

Co říkáte na vlasáče Jaroslava Slepičku, který sám vychovává dva syny a moc rád jí?

Obchodní cestující Jiří Zeman brzy oslaví šedesátku. Postavičku i pohyb by mu někteří mladší soupeři mohli závidět. Nepůsobí úplně jako milovník větších kolektivů. Uvidíme, co s ním udělá tým Superchlapů.

Pak tady máme Rudolfa Dýchu se psíma očima. Ruda je v pohodě, ale také trochu záletník. Jeho žena Lada si ho však už pohlídá. To ona ho do show přihlásila a po celou dobu ho hodlá naplno podporovat.

Upovídaného Petra Machalu možná už znáte ze soutěže Hledá se táta a máma. Jako jediný "má jasno" o životě a bytí na tomto světě. Má dokonce svůj plán, jak a kde přežít konec světa. Možná je to snílek, tak trochu také "ufolog". Běhá mu to ale jako bývalému atletovi zatraceně dobře.

Příležitostný vyhazovač Martin Tomaschek je od pohledu pěkně namakaná korba. Momentálně je se dvěma dětmi na mateřské dovolené. A tuto roli si užívá.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.