Seriály a filmy

12. března 2013 07:12

Markéta Zídková

VIDEO: „Z Miloše Zemana spadl velký tlak,“ hodnotí nového prezidenta v Partii Jan Punčochář

Jan Punčochář měl možnost zpovídat na Primě Miloše Zemana jen za poslední rok šestkrát. Poslechněte si, jak ostřílený moderátor hodnotí nového prezidenta.

První kroky nového prezidenta Miloše Zemana a jeho názory zajímají velké množství diváků. Díky tomu si nedělní diskusní pořad Partie nenechalo v CS D15+ ujít 567 tisíc diváků (28,09 % share).

Diskusi s prvním prezidentem zvoleným v přímé volbě mimořádně z Pražského hradu moderoval Jan Punčochář a Lenka Pastorčáková, přezdívaná krokodýlí či aligátoří moderátorka. Miloš Zeman prozradil, kde bude bydlet, že bude mít hradního psa, poodhalil složení svého týmu i skutečnost, že jako první český prezident navštíví vojáky v Afghánistánu.

„Je vidět, že z něj spadl tlak, který na něm byl před volbami znát. A má velkou chuť začít pracovat a využít svůj mandát,“ říká o čerstvém prezidentovi Miloši Zemanovi moderátor Jan Punčochář.

Poslechněte si rozhovor s Janem Punčochářem ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.