Seriály a filmy

12. března 2013 07:12

Markéta Zídková

VIDEO: „Z Miloše Zemana spadl velký tlak,“ hodnotí nového prezidenta v Partii Jan Punčochář

Jan Punčochář měl možnost zpovídat na Primě Miloše Zemana jen za poslední rok šestkrát. Poslechněte si, jak ostřílený moderátor hodnotí nového prezidenta.

První kroky nového prezidenta Miloše Zemana a jeho názory zajímají velké množství diváků. Díky tomu si nedělní diskusní pořad Partie nenechalo v CS D15+ ujít 567 tisíc diváků (28,09 % share).

Diskusi s prvním prezidentem zvoleným v přímé volbě mimořádně z Pražského hradu moderoval Jan Punčochář a Lenka Pastorčáková, přezdívaná krokodýlí či aligátoří moderátorka. Miloš Zeman prozradil, kde bude bydlet, že bude mít hradního psa, poodhalil složení svého týmu i skutečnost, že jako první český prezident navštíví vojáky v Afghánistánu.

„Je vidět, že z něj spadl tlak, který na něm byl před volbami znát. A má velkou chuť začít pracovat a využít svůj mandát,“ říká o čerstvém prezidentovi Miloši Zemanovi moderátor Jan Punčochář.

Poslechněte si rozhovor s Janem Punčochářem ZDE:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.