VIP Prostřeno! Dáda a její vybraný klub

Máte jedinečnou možnost vidět reprízu VIP Prostřeno! Dáda Patrasová a její další kolegyně budou soutěžit o exotický zájezd. Mezi další herečky, jako je Vlasta Žehrová a Světlana Nálepková, zavítá i bývalá herecká hvězda...

Vlasta Žehrová uvaří v Černošicích u kamarádky Lucie, protože s ní souvisí příjemná zábava. Navíc je to místo, kde předtím sama bydlela, takže je vlastně napůl doma. „Možná budu mít problémy s orientací, ale snad to zvládnu,“ trochu se obává vaření v cizí kuchyni první hostitelka, která se opásala babiččinou zástěrou. „Dnes připravím salát s kuřecími prsíčky a avokádem, rybu tilápii zapečenou s brambory na rozmarýnu a cherry rajčátky a k tomu salát Ljuby Hermanové,“ plánuje dietní večeři úhledná žena, která dbá na zdraví a štíhlou linii. Sebekriticky pokračuje: „Jsem hroznej lempl, takže tohle je pro mě zkouška ohněm, věřte mi. Syn se mi drze vysmál do očí, prý to nikdy nemůžu vyhrát.“ Měl pravdu?

Kuchařská krasojízda Dády Patrasové podle Pohlreicha

Dagmar zahájí úterní večer intimní vzpomínkou na hezké, ale i smutné chvíle svého života. Dnes už si jen přeje, „aby její rodina byla zdravá a aby se jejím blízkým dařilo“. „Dáda je úplně normální ženská,“ myslí si Světlana Nálepková. Vlasta o spolužačce soudí, že je to „bezvadná holka, pracovitá a poctivá“. „Na škole jsme zažily spoustu srandy,“ vzpomíná. „Prostírám na chalupě, protože je tady v Českém ráji překrásná krajina a úžasná atmosféra,“ upřesňuje místo svého večírku Dáda. „Upletla jsem si na sebe bič. Uvařím telecí líčka podle pana Pohlreicha.“ Jak se jí povede?

Světlana Nálepková a „její malá premiéra“

Vaření u Světlany Nálepkové narazilo na energetickou krizi – v celé vsi vypnuli proud a Světlana musí zavolat pána s agregátem. „Můžu já mít v životě něco normální?“ povzdechne si zkoušená kuchařka. U Berouna má krásný romantický statek s pecí a už ani nechce vzpomínat, jak před lety začala rekonstruovat torzo s holými zdmi. Středeční večírek se odehraje v letní kuchyni. A bude to pěkně ostré. „Budu vařit thajskou a indonéskou kuchyni,“ slibuje vášnivá cestovatelka, která právě prožívá hektické období a zřejmě už trénuje, protože se chystá na měsíční výpravu do Himálaje. A čím ještě Světlana překvapí a potěší hosty? Malá nápověda. Hlavních rolí se ujmou kůň a dcera Pepina.

Michaela Kudláčková a její chaotická grilovačka

Čtvrtá hostitelka pozve soupeřky na Prosek, kde má domek. Michaela v dětství hrála například v seriálu My všichni školou povinní, ale na konzervatoř se nedostala. „Lidi mají sloní paměť a pořád mě poznávaj,“ říká o své herecké minulosti Míša. „Postava Barči byla úplně jiná než já. Ono to tak nevypadá, ale já jsem v podstatě introvert.“ Míša nakupuje nerada, a proto tak činí spíš mužským způsobem. Co slibuje poslední menu? Šátečky z listového těsta, krevety s mozzarellou, arménský šašlik, moučník s názvem Bílý sex a pivo světlé, tmavé i řezané. Umělý ubrus jako prostírání dámám připomíná komunistické časy školních jídelen. Světlana je estét a Vlasta si všimne špatně zvolených talířů. Soudek piva, který je nutné teprve narazit, není bohužel vychlazený. Krevety jsou bez chuti, maso je spíš „pološašlik“ bez jehel, návštěva postrádá salát a víno. Míša je spíš chaotická hostitelka a hlavnímu chodu chybí „prostě ten Chačaturjan, říz, ten šavlovej tanec“. Bude se místo zábavy čarovat? „Podle mě k žádné zábavě nedošlo,“ myslí si Dáda.

Kdo z VIP dam vyhraje exotickou dovolenou? To uvidíte už v pondělí v 18.00 na Prima family!

Recepty, profily dam a diskuze, na kterých můžete projevit své názory, najdete na webu Prostřeno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.