Seriály a filmy

26. července 2013 13:16

Petra Kloidová

VIP Prostřeno! Dvě vegetariánky a tři herci, co maso naopak můžou

Na startu jsou čtyři VIP borci: jedna spisovatelka, tři herci, z toho dvě herečky, a jedna malá holka – ta ale naštěstí pro ostatní neboduje. A celebrity to baví, vaří totiž jako o život!

Jako první ve svém domě uvaří Barbara Nesvadbová, jejíž dcera Bibiana také přiloží ruku k dílu. „Jsem normální vesničanka, říká o sobě blonďatá maminka, exmanželka exministra Březiny a milovnice zvířat. Valérie Zawadská je skvělá dabérka, jaká je ale kuchařka? „Konečně mi někdo jednou za rok uvaří, ještě mě obslouží, a já ho navíc můžu kritizovat,“ projevila své nadšení z oblíbené soutěže, kde se hraje o zájezd k moři, maminka dvou velkých kluků.

Dále se k plotně postaví Jitka Smutná, kterou diváci Prima family důvěrně znají jako starostlivou Lídu Bernátovou z Cest domů. V seriálu stále něco kuchtí, peče, podstrojuje rodině, bude stejně pozorná i ke svým soupeřům? Doma to má zatím jako po výbuchu, protože se stěhovala, prostírá tedy v podniku své kamarádky. Doufá v klidné večery: „Ideální večer je, když nemám představení a mohu se pobavit s přáteli.“ Vyplní se jí přání o příjemném večírku?

Herec Ivan Vyskočil je jediným zástupcem mužského pokolení. Svého času si ho oblíbil bulvár, jak se ale předvede jako kuchař a bavič u stolu? Na dobré recepty, konfrontaci vegetariánů a milovníků masa, další herecké historky a jednu roztomilou holčičku se můžete opět těšit v hlavním vysílacím čase od pondělí do čtvrtka jen na Prima family!

Valérie Zavádská je divoký tvor, který se nedá snadno ochočit, je obětavá a velmi pracovitá,“ tak vidí svoji kolegyni a soupeřku Jitka. „Je to živel a pozorná hostitelka,“ myslí si Bára. „Strašně ráda vařím a ještě daleko raději peču,“ hodnotí své kuchařské kvality dabérka, jejíž kariéru v této umělecké disciplíně nastartovala Claudia Cardinale a Tenkrát na západě. A protože herečka bydlí se třemi chlapy v panelákovém 2+1, zázemí pro večírek jí poskytl rekvizitář pořadu ve svém zahradním domečku v Modřanech.

Více uvidíte už v pondělí ve VIP Prostřenu! Profily, recepty a videa najdete na našem webu Prostřeno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.