Seriály a filmy

20. března 2017 14:00

Gabriela Gabrielová

Vířivka vás zbaví stresu i bolestí zad

Co děláte, když se chcete zbavit stresu? Někdo se jde vybít do posilovny, někdo sáhne po oblíbené knížce a někdo jiný si zajde do vířivky. Jestli patříte ke třetí skupině, máme pro vás výbornou zprávu: Vířivku si v dnešní době můžete pořídit domů a relaxovat v ní každý den.

Jak vířivka prospěje vašemu zdraví

Největší výhoda vířivek se skrývá v tom, že vám pomůže po fyzické i duševní stránce. Optimálně nastavená voda odplaví napětí ve svalech a vezme s sebou i stres. Celkově se uvolníte. Deprese a špatná nálada ustoupí a vy se začnete cítit o poznání lépe. Postupně také zmizí bolest zad i migrény.

Mají doma vířivku jen milionáři?

Když si zatoužíte dopřát vířivku, máte dvě možnosti: Buď si najdete, kde se ve vašem okolí nachází nějaká veřejná vířivka, nebo si koupíte svou vlastní. Mysleli jste si, že vířivku vlastní jen milionáři? Dávno ne.

Dnes za kvalitní nafukovací vířivku zaplatíte jen něco okolo 15 000 Kč.

Na co si dát pozor při nákupu

Než se pustíte do samotného nákupu vířivky, promyslete si pár věcí:

Kam vířivku umístíte?

Musí být vhodná i pro děti?

Kolik peněz do ní chcete maximálně investovat?

Jaké máte nároky na její chod?

Jaké očekáváte měsíční náklady na provoz?

Odpovědi na tyto otázky vám pomohou vybrat vířivku přesně podle vašeho gusta. Umístění si velmi dobře promyslete, v chladném počasí by vás vzdálenost venkovní vířivky od bytu či domu mohla odradit od koupání. Rodiny s dětmi preferují měkké vířivky, jsou totiž bezpečnější. Pevný skelet vám poskytne větší flexibilitu, ale měkká varianta je pohodlnější.

Cena hraje samozřejmě také svou roli. Při výběru se ovšem neunáhlete a nepořizujte si bez rozmyslu nejlevnější variantu. Proč? Může mít o dost nižší životnost a drahé náklady na provoz. Každý solidní prodejce vám tyto potřebné informace poskytne. Záleží především na tom, jak vířivka dokáže udržet teplo. U úsporného systému se měsíční náklady na provoz zhruba okolo 200 Kč, a když systém úsporný není, zaplatíte klidně i 2 000 Kč.

Výborný poměr cena výkon jsme nalezli na webu HAWAJ.CZ. Navíc zde pracují odborníci, kteří vám s nákupem rádi pomohou. Vyberte si svou vířivku snů a nechte se hýčkat, zasloužíte si to.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.