Víte, kolik tuku má druhý nejbohatší Čech Andrej Babiš? Nám to řekl. Co prozradí Krausovi?

Podívejte se už nyní na naše videa s hlavními hosty pátečního Show Jana Krause. Slavná herečka Regina Rázlová například prozrazuje, jak zůstat šik i přes všechny životní peripetie, Andrej Babiš nám zase poodhalil, v jaké je formě a co za pohádky teď „letí“ u nich doma.

Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 11. října od 22.10 na Primě.

Nejen svým vzhledem překvapí Regina Rázlová. Herecká hvězda se po osmnácti letech vrací na filmová plátna v komedii z prostředí modelingu.

„Nabídek na návrat před kameru jsem měla už několik, ale odmítla jsem je, protože šlo o dramatické věci, a já jsem si dramat v životě užila více než dost. A já bych se ráda zbytek života bavila, takže když jsem dostala nabídku jedné z hlavních rolí v bláznivé komedii Modelky s.r.o. a když jsem scénář přečetla jedním dechem a dobře jsem se u něj bavila, ráda jsem kývla,“ říká o své roli paní Rázlová, kterou jsme naposledy mohli vidět v oscarovém Koljovi.

Nám stihla Regina Rázlová prozradit cestou od pohovky Jana Krause do maskérny například to, kolik má vnoučat. Schválně, víte to? Poslechněte si odpověď krásné babičky na videu.

Koukněte se i na video s druhým hostem Show Jana Krause. Dozvíte se, jestli lídr politického hnutí ANO, mocný byznysman a mediální magnát Andrej Babiš zůstane štíhlý i jako politik, nebo jak bohatou má paměť na dárky? Jan Kraus se asi bude divit.

Na závěr dojde na trochu sportu. Bude se skákat přes překážky. Třetí host, Lenka Špilerová, představí svého králíka Ramba. Bílo-hnědý ušák je nejlepší králík v Evropě ve skoku do dálky.

Na nedávném Mistrovství Evropy v králičím hopu vytvořil Rambo s 265 cm dlouhým skokem nový český rekord. Jak prozradí Rambova trenérka, pro tento sport se už dnes šlechtí speciální plemeno, kterému se říká sportovní králík, ale soutěžit se dá v podstatě s každým. Králík se naučí skákat velmi rychle, zhruba do měsíce, a baví ho to a umí to. Vedení králíka se člověk učí půl roku až rok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.