Seriály a filmy

25. května 2017 09:52

filip.budak

Vychází nová autorská kuchařka z dílny Ládi Hrušky

Vychází nová autorská kuchařka z dílny Ládi Hrušky

Populární kutil vydává knihu REVOLUCE V GRILOVÁNÍ se 100 nejlepšími recepty na grilování. V kuchařce s podtitulem Nejlepší recepty a nápady pro gril k letní pohodě najdete ty nejvychytanější grilovací recepty na jednom místě spolu s radami, díky kterým budete grilovat snadno, rychle, vychytaně a bezpečně.

Kniha vás krok za krokem provede Láďovými grilovacími tipy pro pohodový letní čas strávený s rodinou, přáteli, kolegy na zahradě, terase či na balkóně, které z vás udělají opravdové mistry grilování. Navíc s barbecue v inspirativní podobě nikdy nezůstanete u grilu sami. Bude se podávat rozmanitě naložené maso, ryby, zelenina, ale také ovoce. Láďa vám poradí, jak si masa naložíte do lahodných marinád a na stůl připravíte nejednu chuťově zajímavou omáčku. Zkrátka to pravé vychytané grilování. A nemáte-li dosud gril, nevadí. Láďa vám poradí i v jeho výběru.

Knihu ocení nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Kuchařka mezi svými 100 recepty obsahuje i vychytávky na grilované ovoce a zeleninu. Láďa také poradí, jaké si dát pivo nebo víno k těm nejlahodnějším pokrmům.

Kuchařka je k zakoupení ve všech dobrých knihkupectvích nebo na internetu, například zde. A pokud máte zájem o její podpis či setkání se samotným autorem, přijďte na křest ve čtvrtek 1. června od 17 hodin do Paláce knih Neoluxor na Václavském náměstí. Celou akci bude moderovat Pavel Novotný a knihu slavnostně pokřtí zpěvačka Eva Pilarová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.