Seriály a filmy

28. listopadu 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Vysoká škola života na Prima Comedy Central

Říká se, že žádná škola vás nepřipraví na život, ale co Vysoká škola života? Mezi její absolventy patří každý z nás. Ale teď se díky nové zábavné televizní show Vysoká škola života na Prima Comedy Central ukáže, kdo opravdu dával pozor!

Co je to samohana? Proti komu bojovali Američané ve válce Severu proti Jihu? Kolik vteřin má rok? Co je to coitus interruptus? Anebo anakonda? To jsou jen některé z ne moc těžkých otázek, které můžou být pro soutěžící před kamerami stejně tak zrádné, jako jsou jejich pečlivě vydedukované odpovědi zábavné. Vítejte u Vysoké školy života – jediné vědomostní soutěže, u které se pravděpodobně vůbec nic nového nedozvíte. Anebo možná zjistíte něco, co jste vůbec nečekali.

Neznalost tentokrát omlouvá, dokonce je předností. Od našich absolventů Vysoké školy života se totiž pořádné odpovědi nedozvíte, ale společně s Tomášem Plhoňem, Sabinou Remundovou, Petrem Vydrou a dalšími populárními komiky se pokusíme dostat na dno samotné studnice vědění a dobrého vkusu.

Už máte taky svůj diplom? Premiéra 28. listopadu ve 22.00. Nový díl každé pondělí ve 22.00 a opakování v sobotu a v neděli ve 23.30 a v pondělí ve 22.30.

Sabina Remundová je stálým hostem pořadu a mnohé překvapí svou spontánností a smyslem pro humor., Foto: All

Nešetříme ani experty!

V naší nové show Vysoká škola života účinkují dvojice mozkově nadupaných soutěžících. Společně čelí záludným otázkám. Tomáš Plhoň moderuje s osobitým humorem a Sabina Remundová, Petr Vydra a další hosté před každou položenou otázkou tipují, jak si soutěžící poradí. A ti bojují s odpověďmi, jako by šlo o život.

Skupinka našich ochočených komiků škodolibě sleduje, jak si soutěžící lámou hlavu, a rádoby chytře komentuje odpovědi. Ale ani tito experti nezůstanou ušetřeni případné veřejné potupy. Nakonec totiž dojde i na ně a dostanou za úkol odpovědět na zapeklitou otázku, kterou tentokrát pokládají soutěžící.

Trio Remundová – Plhoň – Vydra doplňuje každý díl některý známý komik jako například Lukáš Pavlásek, Miloš Knor, Ester Kočičková a mnozí další. Foto: All

Vyhrají znalosti, nebo humor?

Taky vás pobaví, když někdo nemá páru, a přitom se snaží vypadat chytře? Ale ruku na srdce: děláme to občas všichni. V nové zábavné show Vysoká škola života je neznalost předností štědře odměněnou všeobecným veselím. Improvizujte, hádejte nebo dedukujte z toho mála, co víte, ale hlavně zkuste vymyslet odpovědi na jednoduché otázky. Čím menší budou vaše vědomosti, tím větší bude legrace!

Vysoká škola života vás připraví na nejhorší… zmatky, neznalost i hlouposti. Ale pozor, nic se nebere vážně a vždy je to legrace! Vyhrají znalosti, nebo humor? Uvidíte ve Vysoké škole života!

Od 28. 11. každé pondělí ve 22.00.

Soutěžící dvojice tvoří nesourodé páry lidí, kteří se nikdy předtím nepotkali. Foto: All

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.