Celebrity

26. června 2023 17:20

Vanesa Havlíková

Jak dnes vypadá Betty z Pomády? Herečka změnila účes a je k nepoznání

Americká herečka Stockard Channing (79) má na kontě několik hereckých rolí, nejvíce ji ale proslavila role Betty Rizzo v legendárním hudebním filmu Pomáda. Jak navenek drsná, ale v hloubi duše citlivá Beth Rizzo vypadá dnes?

Od světové premiéry amerického filmového muzikálu Pomáda uplynulo neuvěřitelných 45 let. Stejně jako John Travolta (69) a Olivie Newton-John (†73) se díky úspěšnému filmu proslavila i herečka Stockard Channing, která se většině vryla do paměti drsným pohledem a krátkými kudrnatými vlasy. Ty už nyní ale nenosí, preferuje sestřih s délkou na ramena a světlejší odstín.

Olivia Newton John alias Sandy z Pomády, kde si zahrála společně se Stockard Channing, zemřela v roce 2022:

Představitelka je k nepoznání

Herečku původem z Řecka před pár měsíci zachytili fotografové v ulicích Londýna a zřejmě byste ji nepoznali. Hvězda Pomády se maskovala černými brýlemi a čepicí na hlavě. Přestože už od muzikálu uteklo několik desítek let, sama herečka se cítí, jako by jich bylo daleko méně. „Jsem nejstarší teenager na světě,“ prohlásila před nějakou dobou v britské talkshow Lorraine.

Mohlo by vás zajímat: Slavné hvězdy z Pomády po 41 letech opět spolu! Jak dnes vypadají herci v kostýmech?

Na samotný film Stockard Channing nevzpomíná zase tak ráda. Muzikál viděla všehovšudy dvakrát v životě. Poprvé na promítání premiéry a podruhé na jeho 20. výročí. „Tehdy jsem tam šla s kamarádkou a její dcerkou, které v té době byly asi čtyři roky. Podívala se na plátno, pak na mě a nemohla pochopit, jak jsem mohla být v jednu chvíli na dvou místech,“ svěřila se tehdy filmová Rizzo.

Sdílejte článek
Štítky film proměna muzikál herečka John Travolta vzhled Pomáda Olivia Newtonová-Johnová Stockard Channing Betty Rizzo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.