Jana Kolesárová okomentovala svoji seriálovou nástupkyni. Obsadili mé mladší já, řekla

Detektivní práce - Polda 6 (2)

Jako Táňa si Jana Kolesárová s Poldou Matáskem prožila své. Postavu Barbory Bezákové to teprve čeká, což je jasné už od jejího nástupu do děje. Touhy Michala Břízy prozrazují jeho pohledy. A není se mu co divit, herečky i jejich hrdinky jsou si až nápadně podobné. Koluje jim snad v žilách příbuzenská krev?

Herečka Barbora Bezáková podle svých slov o podobě s Janou Kolesárovou slýchá celý život, takže když mělo přijít první setkání, byla na kolegyni, rovněž Slovenku, natěšená a kapku i nervózní.

„Na Janku jsem se moc těšila, protože celý život slýchám, jak jsme si podobné. Pamatuju si, jak jsme se poprvé viděly. Nastoupila jsem do auta, ona se na mě podívala a říkala, že jsem jí podobná. Odpověděla jsem, že to slýchám pořád,“ usmívá se Barbora, která do šesté série Poldy, kterou můžete sledovat ve středu ve 20:15 na Primě, nastoupila jako forenzní analytička a asistentka Jiřího Vyorálka.

„Musím říct, že jsme si hned sedly. Na place jsme spolu trávily hodně času, v maskérně jsme si pořád povídaly. Bylo to příjemné a staly se z nás kamarádky.“ Barbora tak měla oproti Janě Kolesárové, která tráví život převážně v Americe, náskok. „O Báře jsem neslyšela, protože moc nesleduji televizní dění. Když jsme se poprvé viděly, řekla jsem jí: Čau, tak obsadili moje mladší já!“ vzpomíná Kolesárová. „Na place se k tomu, že jsme si podobné, nikdo moc nevyjadřoval. Možná měli pocit, že to může jedné z nás vadit. My dvě jsme se tím naopak bavily skvěle. Bára je moc fajn, točily jsme spolu pak další projekt,“ prozrazuje seriálová psycholožka Táňa, které natáčení seriálu přirostlo k srdci.

Čtěte také: Kriminalistika a její tajemství – forenzní vědy. Na co vás kriminalisté dostanou?

„Polda mi bude chybět. Všichni. Bylo to vzácné, až rodinné pouto. Těžko hledat nejlepší vzpomínku z těch šesti sérií. Těch osm let s Davidem ve mně zanechalo obrovský kus krásy a radosti. David je výjimečný člověk s velkým srdcem a duchem. Úžasný profík a herecký partner. Nemohla jsem si přát lepšího,“ uzavírá Jana Kolesárová s tím, že je za „tuhle Polda jízdu“ vděčná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.