Jitka svádí soudce ve velkém. O sexy prádélku i odvážných šatech se radí s Viky

ZOO (53) – Překažená romantika

Tereza Bílková (28) to pořádně rozjede. Jako krásná Jitka Hrnčířová je rozhodnutá svést Roberta Urbana (36) coby Petra za každou cenu. V oblíbeném rodinném seriálu zkusí nejprve upnuté šaty. Když nezaberou, koupí si provokativní černé prádlo. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Půvabná Jitka Hrnčířová má na soudce pěkně políčeno. Jelikož se Petr zatím k ničemu nemá, ráda by ho trochu popostrčila. O pomoc prosí Evu Burešovou coby Viky, která z toho samozřejmě vůbec není nadšená. Do fešného soudce je už dlouho zamilovaná, navíc s ním čeká dítě.

I když je to chůvě nepříjemné, nedokáže Jitku odmítnout. Nejenže jí přešije šaty tak, aby byly vyzývavější, na její žádost navíc vezme děti do kina a dopřeje urostlému Robertu Urbanovi coby Petrovi romantický večer s okouzlující tmavovláskou. Vzápětí jim ho ale s nezištnou pomocí dětí zhatí.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Tereza Bílková se ale jako Jitka nevzdává. Když charismatický soudce nepodlehne jejím odvážným šatům, zkusí těžší kalibr. V dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, si vybere sexy černou soupravu, ve které hodlá Petra konečně dobýt. „Myslíš, že se mu to bude líbit? Je na takové věci?“ radí se Viky.

Vypadá to, že Petrovu tajemnici nic nezastaví. Navíc zřejmě hodlá Viky informovat o každém následujícím postupu. Udělala si z ní nejen spojence, ale i kamarádku. Ačkoliv to hospodyně Ilona nechápe a radí chůvě, aby Jitku jednou provždy odpálkovala, Viky se k tomu zatím nemá. Sama sobě tím ale přidělává jen další starosti a trápení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.