Být galantní k ženám jsem se naučil od svého bratra, říká Michal Dlouhý

Michal Dlouhý je hlavní hvězdou seriálu Kapitán Exner. Ten je v jeho podání galantní, elegantní a má skvělý vkus nejen v designu, ale i ve výběru žen. Vypadá to, že kapitán Exner má všechno. Podle Michala Dlouhého mu ale něco chybí. Podívejte se na rozhovor. První ucelený případ Kapitána Exnera uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Michal Dlouhý má jako charismatický herec opravdu široký repertoár rolí. Ve filmech ho v poslední době vídáme na druhé straně břehu – jako zločince a mafiána. Ve svém seznamu rolí má však i policisty, jedním z nich je i Kapitán Exner.

Pusťte si rozhovor s představitelem kapitána Exnera, Michalem Dlouhým:

Postoj žen k mužské galantnosti?

Nový seriál přináší podle zkušeného herce úplně jinou podívanou, než na kterou jsou čeští diváci v dnešní době zvyklí. Ačkoliv je Exner muž činu, policejní akce, přepadovky a honění kriminálníků přenechává jiným televizním kolegům. Exner pracuje s důvtipem a s dokonalou analýzou situace, která mu dokáže prozradit leccos. Jeho silnou stránkou je elegance a galantní chování k ženám, které se v dnešní době už skoro nevidí. Ale proč? Podle Michala Dlouhého za to nemůže jen nevychování mužů, ale i postoj žen...

Podívejte se na rozhovor, ve kterém popisuje Michal Dlouhý svou postavu Exnera.

Chcete se o Michalovi Dlouhému dozvědět něco víc? Přečtěte si s ním rozhovor na iPrima.cz

První ucelený případ Kapitána Exnera můžete sledovat už tuto neděli na Primě ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.