Chantal Poullain má v seriálu Kapitán Exner milenku!

Tajná láska! Další díl detektivky Kapitán Exner odhalil nečekaný vztah. Exner se při vyšetřování dostal do prostředí sběratelů starých mincí a půvabných hereček. Také vám tak vrtalo hlavou během prvního dílu Exnera, jakou má spojitost Alena Šeredová a Chantal Poullain?

Někdy se najdou ženy, které kapitánovi nepodlehnou. Herečka Chantal Poullain má totiž milenku. Tu hraje modelka Alenu Šeredová.

„My jsme se znaly, ale nikdy jsme spolu nehrály. Bylo to takové decentní, elegantní. Bylo to poprvé, co jsem hrála takovouhle milenku, úplně jinou, něž jsem já, ale bylo to příjemný,“ prozradila Chantal.

Váhala Chantal s přijetím této role? „Správná herečka ale zvládne cokoli, takže s tímhle jsem problém neměla. Mám spoustu kamarádů, kteří jsou homosexuálové. Já nenávidím to slovo lesba. Nemám to ráda, moc to slovo nepoužívám, mám hodně kamarádů mezi homosexuály a strašně si s nimi rozumím,“ směje se Chantal.

Pro obě dámy to bylo setkání téměř po dvaceti letech. Co prozradila o natáčení Šeredová? „S Chantal jsem se naposledy setkala někdy v roce 1998, to už je pro nás obě nějaký ten pátek. Při natáčení Kapitána Exnera jsme se spolu moc nasmály,“ prozradila Šeredová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.