Exner nachytá Gabrielu inflagranti s milencem!

Kapitán Exner (9) – Exner nachytá Gabrielu inflagranti

Michal Exner je sice dokonalý muž, ale s ženami to má kvůli své profesi více než náročné. A když se zdá, že už poznal svou vyvolenou, která se zdá nezvykle tolerantní, ukáže se pravda. Podívejte se na další scénu z nedělního dílu Kapitán Exner!

Mohlo by se zdát, že Kapitán Exner může být přítomností Gabriely u charismatického malíře poněkud překvapený. K malíři totiž šel na výslech, protože v jeho domě se postrádají dvě postarší sousedky a vypadá to, že je někdo zavraždil.

Tak to ale není, Exner se o Gabriele a malíři dozvídá omylem na začátku epizody. Ačkoliv se oba dva tváří, že je takové nečekané setkání nevyvedlo z míry, těžká atmosféra v ateliéru je cítit na hony daleko. Exner se snaží Gabriele nic nevyčítat, ale jeho mužské ego výrazně trpí. Jenže co dělat, když si s Gabrielou nic neslíbili? A má Gabriela právo na to žít vlastní stabilní život s mužem, jenž ji zahrne pozorností, kterou ji Exner dát nemůže?

Oba dva jsou tišší.

Podívejte se na ukázku z nedělního dílu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.