Exner uzavře další případ. Kdo je vrahem dvou sester?

Kapitán Exner (10) - upoutávka

V neděli uvidíte rozuzlení případu vraždy dvou sester. V dalším díle seriálu televize Prima Kapitán Exner se ve vedlejších rolích představí herečka Valerie Zawadská a rebel Sagvan Tofi. Zawadská je v roli operní divy, které ale v jejím domě nic neujde a jejím nejlepším přítelem je pes Bimbas, který ale hraje fenu Bibi.

„Jmenuje se Bimbas, je to pes. Ale v seriálu hraje fenku Bibi. V kapitánu Exnerovi jsem dostala krásnou roličku operní pěvkyně, je to taková drbna, která v baráku potřebuje všechno vědět a taky všechno ví. Za krasavici tady moc nejsem, spíš za šmudlu, za blázna, ale nevadí mi to, já to miluju,“ směje se herečka Valerie Zawadská.

Prozradila také, že naposledy natáčela s Michalem Dlouhým před dvaceti lety. „Nedávno dávali v televizi pohádku Modrý pták a to bylo naposledy, kdy jsme se s Michalem Dlouhým viděli před kamerou. Za těch více než dvacet let se ale vůbec nezměnil,“ směje se Zawadská.

Se Zawadskou bydlí v seriálu v jednom domě i Sagvan Tofi, který je za bohémského malíře. Právě v jejich domě bude kapitán Exner řešit další zločin. A jeho postava zamíchá dějem. Doteď totiž ženy nadbíhaly kapitánu Exnerovi samy, jenže teď se karty obrací a je to Tofi, kdo Exnerovi krade pozornost jeho osudové ženy Vicy Kerekes.

„Líbí se mi, že hraju takového bohéma, a hlavně to tam mám jednu scénu, kdy políbím Vicu Kerekes. To byla silná motivace, abych tu nabídku přijal. Musím se přiznat, že mám raději jiné filmové žánry, ale jelikož jsem vyrůstal jako dítě kriminálního rady, tak to prostředí trochu znám. Roli jsem tedy vzal kvůli nevlastnímu tátovi. Měl by velkou radost.,“ řekl Sagvan Tofi.

Sledujete další díl seriálu Kapitán Exner v neděli ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek