Jak se natáčel 4. díl Kapitána Exnera? Podívejte se s námi do zákulisí

Také jste zvědaví, jak vypadá takové natáčení stylového seriálu, jako je Kapitán Exner? Podívejte se s námi do zákulisí prostřednictvím fotografií.

Když už víte, kdo byl vrahem Borise Materny, můžete se podívat i do zákulisí natáčení Kapitána Exnera. Michal Dlouhý měl několik scén nejen v zubařském křesle, ale i doma u své Gabriely, kterou hraje krásná a talentovaná Vica Kerekes.

Zajímavostí seriálu je, že se všechny scény, které v Exnerovi sledujete, odehrávají v nádherných exteriérech, jež jsou zajímavé i designově. O to těžší ale je do všech těchto krásných místností a vil dostat početný štáb, jenž má dělat svou práci.

Podívejte se do fotogalerie, jak to všechno vypadalo:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.