Jak se seznámil kapitán Exner se svou osudovou ženou? Podívejte se na exkluzivní scénu!

Kapitán Exner (1) – Seznámení Exnera s jeho famme fatale

Podívejte se na exkluzivní scénu z prvního dílu nového seriálu Kapitána Exnera! Exner je starý mládenec s dokonalým zevnějškem, krásným bytem a ještě krásnějším autem. Ženy mu leží u nohou, ale on se vrací pouze k jedné vyvolené.

Rudé vlasy a laní pohled, taková je žena, která okouzlila kapitána Exnera. Už v první epizodě nového primáckého seriálu Kapitán Exner uvidíte, jak se elegantní vyšetřovatel seznámí se svou famme fatale.

Chemie, která funguje

Jejich příběh začíná na jedné z pražských frekventovaných silnic, kdy pohledná Gabriela dobíhá tramvaj, ale nevšimne si modrého jaguára, který řídí Exner. Vyšetřovatel šlape na brzdy a sbírá otřesenou zubařku ze země. Gabriela je na první dobrou okouzlena elegantním mužem, jenž svým gentlemanským chováním připomíná muže z první republiky. To už se dnes nevidí!

Podívejte se v exkluzivní scéně na chemii mezi Exnerem a MUDr. Gabrielou Steinovou. Jak bude vypadat jejich vztah dál?

PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ UKÁZKU Z KAPITÁNA EXNERA NA iPRIMA.CZ

Na co se můžete těšit v novém seriálu Kapitán Exner?

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem-kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

Užijte si víkend s Kapitánem Exnerem. První dva díly uvidíte už tuto sobotu 26. 8. a v neděli 27. 8. na Primě ve 20.15.

ČEHO SE VICA KEREKES BÁLA BĚHEM SPOLUPRÁCE S HERCEM MICHALEM DLOUHÝM? PŘEČTĚTE SI VÍCE NA iPRIMA.CZ

Sdílejte článek