To je moment, kdy si Exner poprvé není jistý svým rozhodnutím. Podívejte se na scénu!

Kapitán Exner (4) – Gabriela pomáhá Exnerovi

V neděli na Primě ve 20.15 vás čeká pokračování vyšetřování vraždy herce Borise Materny. Podezřelých je hned několik a Kapitán Exner se snaží ověřit svou hypotézu. Pustí se do problematického risku, kdy půjde o život i jeho milé Gabriele. Podívejte se na exkluzivní scénu už teď!

Pro případ, že jste neviděli minulý díl, vám osvěžíme, jaký případ Kapitán Exner momentálně vyšetřuje, a proč se rozhodl riskovat tak moc i ve svém osobním životě.

V jednom z pražských antikvariátů je parašutistickým útokem nožem zavražděn slavný herec Boris Materna. Jsou příčinou jeho násilné smrti peníze nebo neuspořádané vztahy? O tom se právě Exner potřebuje přesvědčit, a tak do vyšetřování uvalí i svou partmerku, zubařku Gabrielu.

Gabriela měla k vylákání vraha přispět jen svým jménem jako další milenka herce Borise Materny, ale věci se seběhly rychleji, než Exner čekal. Ten si na poslední chvíli není jistý, jestli má krásnou Gabrielu uvalit do takového nebezpečí. Gabriela si je ale jistá, že se nic nestane a Exnerovi bezmezně věří. Vždyť je to policista a zkušený vyšetřovatel!

Jak vše dopadne, uvidíte už v neděli ve 20.15 na Primě. Teď se podívejte na zajímavou ukázku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.