Kapitán Exner se bude pohybovat v lékařském prostředí, kde vyšetřuje smrt blázna

Kapitán Exner (11) - upoutávka

Kapitán Exner vyhoví prosbě své krásné Gabriely, aby se podíval na jeden nevyřešený případ v Meziboří. Je smrt blázna opravdu náhoda, nebo za ní stojí někdo?

Podívejte se na další díl Kapitána Exnera už v neděli ve 20.15

Šestý případ Kapitána Exnera uvidíte už v neděli večer na Primě. Co bude muset kapitán a jeho kolegové Beránek a Vlček vyšetřovat momentálně? Gabriela, kterou Exner v minulém dílu znovu získal zpět, prosí svého milého, aby se podíval na smrt schizofrenního pacienta, syna její tety. Kapitán Exner nejdříve vtipkuje, ale záhy se ukazuje, že Gabriela si je jistá, že silná intuice její tety by se neměla podceňovat. A tak Exner vyráží do maloměsta u Mostu.

PODÍVEJTE SE NA MIROSLAVA DONUTILA JAKO CYNICKÉHO LÉKAŘE

KRÁSNÁ GABRIELA SE VRÁTILA K EXNEROVI, ALE MÁ NA NĚJ PROSBU. PODÍVEJTE SE NA VIDEO.

MAREK VAŠUT PODÁVÁ INFORMACE, JAK NA TOM BYLA OBĚŤ VRAŽDY. PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Exner během prvotního vyšetřování zjišťuje, že v rodině lékářů bude mít opravdu náročnou roli. Prvně se setkává s lékařem, kterého hraje Miroslav Donutil. Ten ho jako pacienta nechce vůbec přijmout. Postarší lékař, jenž má "odkrouceno", nevěří, že by smrt mladého muže s mentální poruchou měla být zaviněna někým cizím. Mrtvého ohledal a bylo jasně vidět, že jde pouze o nešťastnou náhodu. Proč vyšetřuje Exner tento případ jako vraždu moc nechápe ani zbytek rodiny. Ačkoliv možná oběť vraždy byla i v rodině nepříliš oblíbená. Ochrannou ruku nad mladým mužem ale držela a stále drží jeho matka a ta si je jistá, že to byla vražda.

Podívejte se na vyšetřování Kapitána Exnera v atmosféře lékařského prostředí už v neděli na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.