Kapitán Exner se ponoří do archeologického světa s nálezem denárů. Kdo zabil studentku?

Kapitán Exner odhalil vraždu slavného herce v bohémském prostředí, aby se dostal do světa úplně jiného. Čeští archeologové nalezli poklad, ten však během noci zmizí stejně jako jedna studentka. Kdo je vrahem a zlodějem? Opakování Kpaitána Exnera uvidíte tuto neděli na Primě ve 20.15.

Do osobitého světa archeologů přivede pražského detektiva potřeba vyřešit otázku, kdo zavraždil dívku, která hlídala vzácný nález obsahující několik tisíc denárů.

Je logické, že kromě mladé dívky - studentky archeologie zmizel i poklad. Na místo vražedného činu přijíždí kapitán Exner v elegantním obleku, jenže je jako pěst na oko v mírně navlhlém prostředí okolo řeky.

Exner se během vyšetřování musí ponořit do specifického světa archeologů a jejich teorií. Zvlášť blízkou se mu stane pohledná vedoucí archeologického výzkumu, kterou nehraje nikdo jiný než Lucie Vondráčková. Staršího profesora se svými originálními teoriemi ztvární charismatický Oldřich Kaiser. V další roli uvidíte i modelku a miss Alenu Šeredovou.

Sledujte na Primě už tuto neděli ve 20.15 nový případ Kapitána Exnera!

Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

Detektivní seriál (2017)

Hrají: Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Viktor Preiss, Oldřich Kaiser, Lucie Vondráčková, Tomáš Pavelka, Alena Šeredová, Chantal Poullain, Tereza Hoffová, Antonín Hardt a další.

Režie: Vít Karas


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.