Kdo je vrahem studentky a zlodějem archeologického nálezu zjistí Exner

Kapitán Exner (6) - upoutávka

Druhá polovina případu s vraždou studentky archeologie a odcizení historických mincí se v neděli pomalu odkryje. Vraha a zloděje odhalí Kapitán Exner ve 20.15 na Primě.

Jak bude pokračovat příběh Kapitána Exnera, jenž se společně se svými kolegy snaží pdhalit vraha mladé studentky archeologie? Ta měla hlídat během noci se svým kolegou, s kterým se fyzicky sblížila, archeologický nález - tisícovku historických mincí. Druhý den ráno byla nalezena mrtvá.

Kapitán Exner sází na mladého studenta, jenž byl s obětí vraždy naposledy. Ten nemá příliš silné alibi, stopoval do Prahy kvůli vysokoškolské zkoušce. Nakonec se ukazuje, že studentka byla těhotná, otcem nebyl rozhodně mladý student, ale zadaný muž. Ten tvrdí, že studentku nezabil.

Kapitán Exner se tak dostane i k pohledné herečce, která nakonec dává jasně najevo, že u ní žádný muž nemá šanci. Pohledné archeoložce ale Kapitán Exner nedá spát. Jenže v Praze na kapitána čeká jeho okouzlující a trpělivá Gabriela. Další společný večer však kvůli případu znovu nevyjde.

Sledujte Kapitána Exnera na Primě už tuto neděli ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.