Michal Dlouhý si zahraje se svou bývalou přítelkyní v Kapitánovi Exnerovi. Podívejte se na scénu!

Kapitán Exner (5) – Lucie Vondráčková v Exnerovi

Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělního Kapitána Exnera. V epizodě si zahraje kromě Michala Dlouhého i Lucie Vondráčková, která s charismatickým hercem před lety chodila. Podívejte se na jejich společnou scénu.

Podívejte se na scénu bývalé dvojice, která se potkala i během natáčení seriálu. Lucie Vondráčková hraje vedoucí archeologického výzkumu, která objeví poklad denárů. Jedna ze studentek je ale během noci zavražděna a poklad také chybí. Případy mají jasnou spojitost.

Je tedy jisté, že se kapitán Exner musí v rámci vyšetřování s pohlednou archeoložkou potkat. Už teď můžeme prozradit, že to nebude jen jedno setkání.

Dvojice herců spolu začala chodit v roce 1999, kdy bylo Lucii teprve 19 let. Jejich vztah skončil o tři roky později. Michal Dlouhý a Lucie Vondráčková jsou stále přáteli a na natáčení se rádi viděli.

Podívejte se na scénu z nedělního Kapitána Exnera, kterého uvidíte ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.