Natáčení Exnera se odehrávalo i za nepřízně počasí. Jak to prožívaly hlavní hvězdy?

Když se natáčí scéna, kde je u herce nutné, aby byl polonahý, očekávejte minus 30 stupňů. To je logika natáčení. A nevyhnul se jí ani štáb Kapitána Exnera. Jak to hvězdy prožívají?

Počasí se s nimi nemazlí! Hvězdy seriálu Kapitán Exner prozradily, že na place často musely snášet i nepříjemné chvíle. Bez ohledu na počasí se totiž musely loni na podzim natáčet klíčové scény seriálu.

Lucie Vondráčková snášela rozmary počasí pět natáčecích dní. V roli archeoložky natáčela loni na podzim scény na nalezišti v Borku u Berouna. Při hledání vykopávek nevyšplhala rtuť teploměru přes osm stupňů. Jenže v obci Srbsko už číhal mráz. Tady jim při scéně s Michalem Dlouhým v restauraci šla už i pára od pusy, venku totiž bylo kolem nuly.

„Mrzla jsem – stejně jako všichni! S tím se při natáčení počítá,“ směje se Lucie, která to brala statečně.

Michal Dlouhý nemá extrémní výkyvy počasí vůbec rád. „Když je třicet stupňů a auto nemá klimatizaci a vy musíte být pořád v tom obleku nebo když je pod nulou, tak to není žádná radost,“ přiznal Michal Dlouhý.

Zima se nevyhnula ani Aleně Šeredové, která je jinak zvyklá na klima Itálie, kde žije. Teď ale musela dva dny snášet v obci Techov a na pražském Spořilově podzimní chlad, kdy v noci bylo maximálně osm stupňů. „Zima jenom v noci? Děsné počasí bylo celý den – zima, déšť. Se sluníčkem by to bylo lepší, to nebudu vyvracet,“ směje se Alena.

Sledujte Kapitána Exnera na Primě každou neděli ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.