Oldřich Kaiser hraje v Kapitánovi Exnerovi originálního archeologa! Podívejte se na scénu

Kapitán Exner (5) – Vyšetřování

Kapitán Exner to má s některými výslechy opravdu těžké. Jeden z nejtěžších ho čeká s profeserem, jenž je oříškem pro každého. Dostane se mu pod kůži? Podívejte se na scénu z nedělního Kapitána Exnera, kde si zahraje bravurní Oldřich Kaiser.

Kapitán Exner se v rámci dalšího kriminálního případu bude muset ponořit do specifického archeologického světa. V některých případech mu to půjde bez problémů, v jiných to bude chtít opravdu důmyslné kroky.

Ty bude muset použít i v rámci rozhovoru s archeologickým profesorem, který není na lidi příliš zvyklý a oplývá opravdu originálními teoriemi nejen v archeologické vědě. Jak se k němu Exner dostane? Bude potřebovat jen trochu důvtipu.

Podívejte se na scénu z nedělního Kapitána Exnera, který poběží na Primě už ve 20.15!

Co uvidíte v Kapitánovi Exnerovi?

Do osobitého světa archeologů přivede pražského detektiva potřeba vyřešit otázku, kdo zavraždil dívku, která hlídala vzácný nález obsahující několik tisíc denárů. Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena.

Sdílejte článek