Rozkryl Exner případ vraždy Borise Materny? Nebo je to jeho další krok ve vyšetřování?

Kapitán Exner (4) – Blafuje Exner?

Podívejte se na exkluzivní scénu z nedělního dílu Kapitána Exnera, jenž uzavírá případ vraždy Borise Materny a jedné z jeho milenek. Je vrah jeden, nebo jich bylo víc? A proč Kapitán Exner neoficiálně odkryl domnělého vraha přátelskému kruhu Borise Materny? Máme pro vás kousek z Kapitána Exnera už teď.

Kapitán Exner vyšetřuje zapeklitý případ vraždy slavného herce. Vražda však není jediná a okolo případu Borise Materny se shlukují mrtví a podezřelí. Jak to všechno začalo?

V jednom z pražských antikvariátů je parašutistickým útokem nožem zavražděn slavný herec Boris Materna. Jsou příčinou jeho násilné smrti peníze nebo neuspořádané vztahy? O tom se právě Exner potřebuje přesvědčit, a tak do vyšetřování uvalí i svou partmerku, zubařku Gabrielu.

Ale zpět ke scéně, kterou si můžete pustit už teď. Exner přichází k přátelům Borise Materny, aby jim řekl novinky ve vyšetřování. Přátelé jsou zvědaví, kdo je vrahem Materny. Exner prozradí svou teorii.

Je to jen jeho další způsob, jak přijít na opravdového vraha, nebo čeká, kdo se přizná v okruhu přátel Materny?

Celý díl Kapitána Exnera uvidíte na Primě už tuto neděli ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.