Seriály a filmy

25. července 2017 15:17

Petra Kloidová

Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v krimiseriálu Kapitán Exner

Kapitán Exner (1) - upoutávka

Osudové setkání! Slovensko-maďarská herečka Vica Kerekes pořádně zamotá hlavu herci Michalu Dlouhému. Oba se potkali v seriálu televize Prima Kapitán Exner.

Vica Kerekes v seriálu Kapitán Exner vystupuje jako zubařka, MUDr. Gabriela Steinová. S kapitánem Exnerem se potkávají čistou náhodou. Už od první minuty je ale jasné, že tyhle dva to k sobě přitahuje. A protože jsou oba živelní a nezávislí, ani jeden z nich netuší, kam až jejich vzájemné jiskření zajde.

Vica Kerekes hraje femme fatale Kapitána Exnera

„Ona je velmi ženská, moudrá. Ráda si v životě hraje. Je také tajemná, jako kapitán Exner,“ směje se Vica Kerekes.

Na place seriálu Kapitán Exner si Vica Kerekes s Michalem Dlouhým zahráli společně vůbec poprvé a Vica Kerekes prozradila, že přestože je skvělý kolega, budí v ní velký respekt.

JACÍ HERCI SE OBJEVÍ JAKO PARŤÁCI KAPITÁNA EXNERA? PODÍVEJTE SE TADY NA IPRIMU

„Poznali jsme se až tady a bylo to velmi příjemné. Nikdy předtím jsem ho nepotkala naživo, viděla jsem ho jen v televizi, takže jsem o něm měla nějakou představu a mohu říct, že jsem se i trochu bála, jaký pan kolega bude. Zároveň jsem se na něj těšila a byla jsem zvědavá, jak pracuje. Bylo to pro mě velké setkání, chvilkami jsem z něj měla velký respekt, protože on umí věci podat tak, že jsem nevěděla, jestli hraje a nebo jestli takový je,“ prozradila Vica.

Uhlazená detektivka bez krve, takový je kapitán Exner

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám.

„Mám rád detektivky, kde nejsou honičky, krev a které jsou chytré – a to Exner je,“ říká Michal Dlouhý, jenž v seriálu ztvární hlavní roli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.