Seriály a filmy

25. července 2017 15:17

Petra Kloidová

Sexbomba Vica Kerekes už brzy na Primě v krimiseriálu Kapitán Exner

Kapitán Exner (1) - upoutávka

Osudové setkání! Slovensko-maďarská herečka Vica Kerekes pořádně zamotá hlavu herci Michalu Dlouhému. Oba se potkali v seriálu televize Prima Kapitán Exner.

Vica Kerekes v seriálu Kapitán Exner vystupuje jako zubařka, MUDr. Gabriela Steinová. S kapitánem Exnerem se potkávají čistou náhodou. Už od první minuty je ale jasné, že tyhle dva to k sobě přitahuje. A protože jsou oba živelní a nezávislí, ani jeden z nich netuší, kam až jejich vzájemné jiskření zajde.

Vica Kerekes hraje femme fatale Kapitána Exnera

„Ona je velmi ženská, moudrá. Ráda si v životě hraje. Je také tajemná, jako kapitán Exner,“ směje se Vica Kerekes.

Na place seriálu Kapitán Exner si Vica Kerekes s Michalem Dlouhým zahráli společně vůbec poprvé a Vica Kerekes prozradila, že přestože je skvělý kolega, budí v ní velký respekt.

JACÍ HERCI SE OBJEVÍ JAKO PARŤÁCI KAPITÁNA EXNERA? PODÍVEJTE SE TADY NA IPRIMU

„Poznali jsme se až tady a bylo to velmi příjemné. Nikdy předtím jsem ho nepotkala naživo, viděla jsem ho jen v televizi, takže jsem o něm měla nějakou představu a mohu říct, že jsem se i trochu bála, jaký pan kolega bude. Zároveň jsem se na něj těšila a byla jsem zvědavá, jak pracuje. Bylo to pro mě velké setkání, chvilkami jsem z něj měla velký respekt, protože on umí věci podat tak, že jsem nevěděla, jestli hraje a nebo jestli takový je,“ prozradila Vica.

Uhlazená detektivka bez krve, takový je kapitán Exner

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám.

„Mám rád detektivky, kde nejsou honičky, krev a které jsou chytré – a to Exner je,“ říká Michal Dlouhý, jenž v seriálu ztvární hlavní roli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.