Životní styl

2. října 2019 14:31

Martina Čerňanská

Lucie Bílá: Děkuji ti, Kájo, za všechno! Tahle doba se už nikdy nebude opakovat

V úterý 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott. Bylo mu 80 let. Hudební legenda, která u nás neměla konkurenci. Odešel v kruhu rodinném. V posledních měsících byl vážně nemocný, trpěl akutní leukemií.

Jednou z nejbližších Karlu Gottovi byla Lucie Bílá. A právě ta vyjádřila TV Prima, o co všechno Česká republika přichází odchodem tohoto velikána: „Já jsem na svých sítích napsala, že jsou slova zbytečná, mám v sobě neskutečný prázdno a myslím si, že nejsem sama. Podle mě Karel Gott nebyl nikomu lhostejný v naší zemi. Všichni ho máme v srdci, všichni ho máme pod kůží, ať jsme chtěli, nebo nechtěli. A podle mě s Karlem Gottem odchází doba, která se nikdy nevrátí. Byla to ikona, legenda, úžasný člověk, báječná hvězda, nenahraditelná bytost. Pro mě tedy určitě,“ říká Lucie Bílá a dodává, jak bude tento smutný den trávit: „Karel by mi asi rozuměl. Dneska mám koncert ve Zlíně a zpívat musím, protože ty lidi nepošlu domů samozřejmě, ale jednoduchý to nebude, protože mám v sobě takovou bolest, která je nepopsatelná. Je to zvláštní. Strašný prázdno, neskutečný. Je to těžký a je to informace, se kterou se myslím budeme všichni strašně dlouho srovnávat. Děkuji, Kájo, za všechno!"

K odchodu Karla Gotta se vyjádřila i zpěvačka Dara Rolins, se kterou nazpíval před 35 lety slavný hit Zvonky štěstí: „Mám pocit, jako kdybych přišla o někoho z rodiny. Jako kdyby odešel druhý táta nebo strejda. Někdo, koho znám a byl v mém životě odmalička,“ říká se slzami v očích zpěvačka.

Svou lítost nad smrtí velikána českého hudebního showbyznysu vyjádřila i Marta Kubišová: „Je mi to hrozně líto a jenom obdivuji Karla, jak dokázal s noblesou nést tu svoji chorobu a jak dokázal do posledního momentu s ní statečně bojovat, i když už mu muselo být strašně špatně.“ A zpěvačka Anna K. dodává: „Je to smutný. Samozřejmě, že to je smutný pro celý národ. Je to smutný pro všechny lidi, kteří ho milovali. Nejsmutnější je to pro jeho rodinu, pro jeho holky. Těm asi bude potřeba být nablízku.“

Podívejte se na speciální narozeninové vydání TOP STARu věnované k 80. narozeninám Karla Gotta:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.