GALERIE: Designová inspirace z Karolíniny kuchyně

Pořad Karolína, domácí kuchařka přináší celou řadu inspirací. Jeho pohodovou a domáckou atmosféru dotváří samotná kuchyně, ve které Karolína vaří. Všimněte si detailů v podobě polic, stojanu na bylinky nebo některých kousků nádobí „po babičce“.

Na pohled je Karolínina televizní kuchyně velice prostorná, moderní a zabydlená. Vše má domácí kuchařka při vaření prakticky po ruce.

Vše o pořadu Karolína, domácí kuchařka a podrobně rozepsané recepty najdete TADY

Znáte vintage styl?

Když s vkusem zrecyklujete staré a zapomenuté předměty, získáte kousky s nápadem, které jistě ozvláštní váš byt.

GALERIE Vyfotili jsme pro vás několik zajímavých detailů v kuchyni, kterou dobře znáte z TV obrazovky. Třeba vás v ní bude nějaký kousek inspirovat.

Styl zvaný vintage zahrnuje vše, co má nějakou historii. Tento druh módy se proto vyznačuje obnovením starých materiálů, střihů a doplňků. Za vintage prvek se považuje vše, co je zastaralé a vzniklo v době od 20. do 90. let.

Povyšte staré věci na ozdobné. Jak?

  • Zvažte výměnu starých poctivých prkének na krájení za moderní plastová či skleněná přísně strohých tvarů. Koukněte na Karolínu, stará prkénka v pořadu neskrývá, má je pěkně po ruce vyskládaná v dřevěné krabičce ve stylu Provence a ještě jí interiér pěkně zdobí.
  • S trochou citu si taková pěkná zákoutí vykouzlíte ve své kuchyni taky. Stačí, když se poohlédnete po nějakém dávno zapomenutém hrnku či talířku po předcích nebo zavítáte do antiku.
  • Nádobí se starožitným vzhledem se dá dost dobře nakoupit i za pár korun v obchodech s dárkovými předměty.
  • Kuchyňské poličky a věšáky do "venkovské" kuchyně nepostradatelně patří.

(schneidy)

Nepřehlédněte. Ode dneška na stáncích

Mnohem více inspirace do kuchyně, recepty na úžasná jídla i cukroví a spoustu nádherných fotografií najdete v NOVÉM ČASOPISU Prima FRESH

Prima FRESH - Sladké pokušení


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.