Seriály a filmy

8. srpna 2023 15:30

Komerční sdělení

Kazma spustil odpočet. Do premiéry tajného filmu zbývají dny

Pouhých 9 dní zbývá do události, na kterou čekají stovky tisíc fanoušků populárního českého showmana Kazmy. Všichni s napětím odpočítávají dny do 17. srpna, aby vzali útokem česká kina. Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie se zapsal do historie už měsíc před premiérou, kdy strhal dosavadní rekordy v předprodejích i v počtech nasazených projekcí v kinosálech po celé republice.

„Česká kinematografie dosud nic podobného nezažila. Žádný tuzemský film v historii nezaznamenal tak vysoká čísla v předprodejích vstupenek a v počtu nasazených sálů v kinech. Čísla jsou rekordní, a už nyní je jasné, že půjde o filmovou událost, jakou naše republika ještě nezažila. Tajemství kolem celého projektu budí nevídanou pozornost. Každý to chce vidět, a každý chce být u toho první,“ řekl majitel distribuční společnosti Bontonfilm, Martin Palán.

Kazma, známý svými originálními videi, jež v minulosti dokázaly šokovat celý svět, včera na svém Instagramu spustil odpočet, a do premiéry zbývá už pouhých 9 dní, než se diváci konečně dozví, jaké tajemství stojí za tímto očekávaným titulem, který již nyní diváckým zájemem aspiruje na film roku, možná i desetiletí, i přesto, že nikdo z diváků dosud netuší, o čem film bude, a co se 17. srpna v českých kinech odehraje.

Velkolepá předpremiéra ve Westfield Chodov v Praze

Zatímco běžní diváci uvidí film v kinech až 17. srpna, obchodní centrum v Praze na Chodově se stane dějištěm prvního uvedení filmu v České republice již dva dny před oficiální premiérou, a to rovnou před více než 2500 nadšenými fanoušky. Tato velkolepá událost v hollywoodském stylu je však pouze pro zvané a pečlivě vybrané VIP hosty.

Unikátní světové dílo a přísná bezpečnostní opatření

Organizátoři nešetřili prostředky, aby zajistili, že film zůstane v bezpečí a neunikne před svým oficiálním vydáním, ani po něm. V každém sále bude přítomna ochranka kina vybavená termovizí, což je něco, co se u českých filmových titulů nevidí často. Všechny projekce jsou opatřeny bezpečnostním klíčem, který film odemkne pouze po dobu promítnání, a celý film je navíc opatřen nejmodernější trackovací technologií, zabezpečující nejvyšší ochranu filmového díla před pořizováním pirátských nahrávek. Toto unikátní opatření zajišťuje, že film prakticky nebude možné ukrást.

V případě, že by se o to kdokoliv pokusil, může počítat s trestním stíháním a pokutou v řádech několika desítek milionů korun. Přísná bezpečnostní opatření okolo tohoto filmu mají zřejmě opodstatněný důvod. Dle tvůrců se totiž nejedná pouze o film, ale o světově unikátní dílo, které má mít vůbec poprvé v historii kinematografie přesah do opravdové reality.

Zvědavost a nadšení veřejnosti kolem tohoto filmu by se dalo krájet a kinaři očekávají rekordní tržby. Ať už se nám Kazma a jeho tým chystá ukázat cokoliv, jedno je jasné, to co se odehraje 17. srpna v českých kinech bude událost, která se jen tak nevidí.

Sdílejte článek
Štítky film kino premiéra Bontonfilm Kazma Martin Palán ONEMANSHOW: The Movie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.