Domů tě posílali v kazetách – poznali byste nápovědu v Kdo je kdo?

Ve čtvrtek ve 21:30 na Primě uvidíte další epizodu soutěžního, ale i zábavného pořadu Kdo je kdo? Jako vždy soutěží hvězdná porota v čele s Alicí Bendovou a Danou Morávkovou. A hned první hádání bude velice zábavné.

Jeden ze členů moderátorského a pěveckého dua Těžkej Pokondr bude mít hned v prvních minutách o čem přemýšlet. Jeho hádankou nebude totiž nikdo jiný než ikonická pornostar Dolly Buster. A první nápověda, která padne? "Domů tě posílali v kazetách." Sáhněte si do svědomí, kdo z nás by to uhodl?

Kromě lechtivé hádanky, kterou nám názorně předvede i hosteska Květa, uvidíte ale i daleko nevinnější zábavu. Co by vás napadlo během nápovědy: "Umíš se plácnout přes kapsu" anebo "Domácích škůdců se nebojím." Ano, jedná se o světoznámou animovanou postavičku, která je fenoménem hlavně v Čechách. Dana Morávková ukázala, že zcela umí využívat svoji ženskou intuici a animovaná postavička ji napadla hned. Nejdřív to byl kačer, ale poté Krteček.

Týmy tentokrát budou "prorážet"

Daleko zábavnější hádání však padlo na Alici Bendovou a její tým. Sama Alice totiž měla uhodnout věci, které byly poněkud lechtivějšího charakteru. Tak kupříkladu to bylo párátko. Nechápete? Alice měla na první dobrou jasno a zeptala se v podstatě napřímo: "Prorážím? Jsem na elektriku?" Nemluvě o tom, že následovala další "prorážecí technika" – sbíječka.

Podívejte se na další zábavný díl Kdo je Kdo? už tento čtvrtek ve 21:30 na Primě!

Podívejte se na rozhovor s Petrem Vondráčkem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.