Velikost IQ neměříme, ale umění dovtípit se, říká Petr Vondráček

Kdo je kdo – Petr Vondráček

Petra Vondráčka můžete znát z podobného zábavného pořadu Hádej, kdo jsem. Již tento čtvrtek ho však uvidíte v další moderátorské roli. Tentokrát budeme soutěžit v otázkách: Kdo je kdo? Nový pořad můžete sledovat každý čtvrtek ve 20:15 na Primě. Co nám pohledný moderátor o pořadu prozradil?

Milovník Elvise a rock´n´rollu nám prozradil, na co se v novém pořadu Kdo je kdo můžete těšit:

"Není to žádný vědomostní kvíz, během kterého budeme poznávat svoje IQ. I když něco odhalovat, něčeho se dovtípit, o to tam samozřejmě půjde.

To nejpodstatnější na celém pořadu je hlavně skvělá atmosféra, bude to zábavné, protože tam bude plno známých tváří jako Martin Zounar, Alice Bendová, Dana Morávková a další osoby v porotě, která se bude měnit."

Jak už bylo řečeno, Petra Vondráčka znáte hlavně z pořadu Hádej, kdo jsem. Petr však není jen moderátor, ale hlavně muzikant a herec. Jako muzikant začínal už v sedmi letech s hrou na klavír. A dodnes vystupuje se svojí kapelou Lokomotiva.

Jako moderátor se prosadil právě v pořadu pro TV Primu Hádej, kdo jsem. Televizní pořad zaznamenal u diváků velký úspěch. V té době ještě v tomto pořadu vystupoval se svými kolegy ze seriálu Velmi křehké vztahy, jemuž předcházel seriál s titulem Rodinná pouta.

Petra Vondráčka jste ale mohli vidět i na filmovém plátně. Třeba v pohádce O Ječmínkovi nebo v romantickém snímku Bestiář.

Sledujte jeho nový zábavný pořad Kdo je kdo každý čtvrtek ve 21:30 na Primě po seriálu Svatby v Benátkách!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.