Chcete si hrát? Přichází k vám zábavný pořad Kdo je kdo!

Už tuto středu uvidíte první díl zábavného pořadu Kdo je kdo. Celebrity hádají další slavné ososbnosti, Budou se ptát kdo, ale i co! Jako moderátor vás celým pořadem bude provádět Petr Vondráček společně s hvězdnou porotou.

Jágr, Jagger, Madonna nebo primadona? Nová zábavná show, ve které není nic nemožné! I tak by se dal charakterizovat nový pořad Kdo je kdo? Diváci uvidí populární herce Danu Morávkovou, Alici Bendovou, Boba Klepla a Martina Zounara. Kdo je kdo!

Pravidla?

Jak uvidíte hned v prvním díle, naše televizní hvězdy sedí naproti sobě a před každou z nich se objeví destička se jménem či názvem. Destičku nesmí osoba sedící před ní vidět, protože to bude přesně ona, kdo bude hádat. Protější stůl bude dávat nápovědy. Kromě slavných osobností se můžete těšit na známé jména z oblasti umění, ale klidně i animovaných postav. Fantazii se meze nekladou a čím náročnější postava/ věc, tím zábavnější hádání. Uvidíte sami.

Hvězdná porota se bude obměňovat!

Hvězdné poroty budou v zastoupení kapitánek Dany Morávkové a Alice Bendové. Tentokrát je budou ale doplňovat další známé tváře jako například duo Těžkej Pokondr nebo Mahulena Bočanová, ale i Diana Kobzanová. „Bude to směsice dobré zábavy, humoru, důvtipu a snad i trošky zajímavých informací,“ přibližuje nový televizní formát Petr Vondráček, který usedne do moderátorského křesla.

Podívejte se na fotogalerii z nového televizního pořadu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.