Které hvězdné tváře uvidíte v pořadu Kdo je kdo?

V zábavném a soutěžním pořad Kdo je kdo uvidíte tři stálé tváře. Petra Vondráčka, moderátora pořadu a kapitánky soutěžních družstev Danu Morávkovou a Alici Bendovou. Další hvězdné soutěžící se budou měnit. Kdo se v novém pořadu vystřídá?

Alici Bendovou každý čtvrtek uvidíte rovnou dvakrát po sobě. Ve 20. 15 totiž začíná seriál Svatby v Benátkách, kde má Alice jednu z hlavních rolí. A její role tvrdé byznysmenky Loly se vlastně moc nezmění, protože Alice Bendová bude kočírovat "rozvrkočené" muže. Těmi jsou osobitý herec Bob Klepl a jeden z moderátorského dua Těžkej Pokondr, Roman Ondráček. Na druhé straně stolů bude vždy sedět herečka Dana Morávková a herec Martin Zounar a kolega Romana Ondráčka Miloš Pokorný.

To však není všechno. Hvězdných soutěžících se totiž v pořadu Kdo je kdo objeví i další celebrity. Podívejte se do galerie na koho se můžete těšit:

O čem je nový pořad Kdo je kdo?

Co o pořadu Kdo je kdo říká Petr Vondráček?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.